Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 1
Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 2
Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 3

Pozemek

1 245 m2

Praha 6, Dejvice, Pokojná

Stavební pozemek o výměře 1245 m2 na výstavbu rodinného domu s krásným výhledem na kostel sv. Matěje. Atraktivní přírodní lokalita je ze všech stran obklopena lesem a zároveň má rychlé spojení do centra, na letiště a do mezinárodních škol. Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost.

Svažitý pozemek má jihovýchodní orientaci a je určen pro výstavbu rodinného domu. Na pozemek je zavedena přípojka elektřiny, vody a kanalizace.

Unikátní lokalita Tiché Šárky nabízí dokonalý klid, soukromí, čistý vzduch a těsnou blízkost neporušené přírody. Ke všemu potřebnému je to přitom pár minut jízdy autem či autobusem. Kousek od domu je autobusová zastávka, spoje jezdí ke stanici metra linky A Dejvická 12 minut. V krátké dojezdové vzdálenosti je mezinárodní škola ISP v Nebušicích, Global Preschool, Riverside School nebo letiště. Okolní lesy jsou protkány turistickými stezkami, z místa vedou také pohodlné cyklotrasy k mnoha oblíbeným výletním cílům.

Celková výměra 1 245 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 245 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33146
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.