Pozemek, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 1
Pozemek, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 2
Pozemek, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 3
Pozemek, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 4
Pozemek, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 406 m2

Praha 6, Dejvice, V Šáreckém údolí

Pozemek o výměře 1 406 m2, ideální pro výstavbu rodinného domu, se rozkládá na krásném místě u lesa v unikátní oblasti Prahy 6, Šáreckém údolí. Z místa je rychle dostupná stanice metra, letiště i mezinárodní školy.

Veškeré přípojky jsou na pozemku, stojí zde elektroměrový rozvaděč. Plocha se mírně svažuje na sever k Šáreckému potoku. Vzrostlé stromy poskytují dostatek soukromí. Vjezd je přímo z asfaltové komunikace.

Okolí je plné zeleně, a nabízí tak mnoho možností procházek v přírodním parku Šárka-Lysolaje. Přímo u domu vede cyklostezka. Pár kroků vede ke Global Concept Montessori School, v Nebušicích vzdálených 5 minut jízdy funguje mezinárodní škola ISP, v rychlém dojezdu je také Riverside School v Sedlci. Oblast je snadno dostupná z centra i letiště. Autobusy z blízké zastávky jezdí ke stanici metra linky A Bořislavka nebo Dejvická.

Celková plocha 1 406 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 406 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33465

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.