Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 1
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 2
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 3
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 4
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 5
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 6
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

907 m2

Praha 4, Modřany, Ke Spofě

Stavební pozemek vhodný na výstavbu luxusní vily je zasazen do sousedství prvorepublikové vilové čtvrti. Severozápadní svah poskytuje krásné výhledy na zalesněné kopce nad Vltavou a nabízí zajímavé možnosti architektonického ztvárnění budoucího domu.

Na pozemku jsou přípojky všech sítí a příjezd po nové asfaltové komunikaci. Svažitá parcela je vhodná k výstavbě domu s pultovou nebo plochou (i vegetační) střechou. Budoucí dům by měl odpovídat puristickému charakteru právě vznikající čtvrti domů s čistými liniemi, přírodními materiály a decentními barvami. Nové území tedy vytvoří ucelený architektonický soubor.

Příjemná lokalita se rozkládá na kraji stávající zástavby přímo u přírodního parku Modřanská rokle se nachází v dosahu všech služeb. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta k tramvajové zastávce Poliklinika Modřany trvá pouhé 2 minuty jízdy, ke stanici metra Smíchovské nádraží 16 minut. V blízkém okolí fungují mateřské a základní školy (včetně mezinárodních), zdravotnické služby, obchody, kavárny, ale také tenisové kurty, kino nebo knihovna. V blízkosti je oblíbená fitness stezka podél Vltavy, mnoho dalších tras pro pěší i pro cyklisty, sportovní areály nebo golfové hřiště v Hodkovičkách.

Celková plocha 907 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 907 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37121

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.