Pozemek, Tovární , Průhonice - Praha-západ | 1
Pozemek, Tovární , Průhonice - Praha-západ | 2
Pozemek, Tovární , Průhonice - Praha-západ | 3
Pozemek, Tovární , Průhonice - Praha-západ | 4
Pozemek, Tovární , Průhonice - Praha-západ | 5
Exkluzivně

Pozemek

944 m2

Praha-západ, Průhonice, Tovární

Slunný rohový pozemek s platným stavebním povolením na třípodlažní rodinný dům a s veškerými sítěmi se rozkládá ve velmi klidné části obce Průhonice nedaleko zámeckého parku, v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy. Je možné okamžité zahájení stavby.

Pozemek má kompletní přípojení: vody, kanalizace, elektřiny, plynu i internetu. Stavební povolení umožňuje vytvořit třípodlažní dům s pultovou střechou, jedním podzemním podlažím a dvěma nadzemními, s garáží (25 m2) a venkovním bazénem. Plánovaná výměra domu je 382 m2. Plánovaná výměra balkonu, terasy a bazénu je 103 m2.

Rovinatá plocha je připravena k výstavbě. Nachází se zde studna a vzrostlé stromy včetně dvou ořešáků (neomezujících stavbu). Vjezd je přímo z ulice, okolí tvoří vilová zástavba se zahradami.

Lokalita ležící na jihozápadním okraji Průhonic nabízí klid, blízkost přírody i rychlý dosah služeb. Centrální náměstí s prodejnou potravin, poštou, lékárnou a dalšími službami je vzdáleno cca 1 km stejně jako mateřská a základní škola, necelých 15 minut jízdy trvá cesta k mezinárodním školám Sunny Canadian School a Prague British School. Obchodně-zábavní zóna v Čestlicích nebo Dendrologická zahrada jsou vzdálené pár minut autem, stejně rychlý je nájezd na dálnici D1. Vstup do vyhlášeného Průhonického parku se nachází v pěší vzdálenosti. Kousek od domu staví příměstský autobus, kterým se lze během 10 minut dostat ke stanici metra Opatov.

Celková plocha 944 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 944 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38089
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.