Pozemek, Doksy - Česká Lípa | 1
Pozemek, Doksy - Česká Lípa | 2
Pozemek, Doksy - Česká Lípa | 3
Pozemek, Doksy - Česká Lípa | 4
Pozemek, Doksy - Česká Lípa | 5
Exkluzivně

Rybník

24 874 m2

Česká Lípa, Doksy

Ojedinělá nabídka sportovně-rekreačního rybníku s potenciálem komerčního využití. Nádherná vodní plocha se nachází v romantické krajině v blízkosti rekreačního střediska Staré Splavy u Máchova jezera.

Plocha o celkové rozloze 24 874 m2 tvoří rybník a přilehlé pozemky. Zatravněné břehy lemují staleté stromy, hloubka rybníku je 1–3 metry. Dostatečná velikost vodní plochy a blízkost inženýrských sítí umožňuje potenciálně na rybník umístit 4–5 glamping hausbótů ke komerčnímu pronájmu (zobrazeno na vizualizaci).

Nyní je rybník krátkodobě pronajat a využívá se ke sportovně-rekreačnímu rybolovu. Přístup až ke břehu je po osvětleném chodníku, je zde možné bez potíží zaparkovat.

Vodní plocha leží na dobře přístupném místě blízko Starých Splavů, zároveň však v klidné části izolované od rušného turistického centra. Oblíbená rekreační oblast v krajině básníka Karla Hynka Máchy nabízí nejen možnost vodních sportů a koupání v Máchově jezeře, ale také hustou síť tras pro cyklisty i turisty, kteří se mohou od pláží a aquaparku vydat obdivovat hradní zříceniny nebo poznávat bývalý vojenský prostor Ralsko. V blízkosti jsou tenisové kurty, hřiště na nohejbal i volejbal, venkovní posilovna, lanový park nebo minigolf, v zimě si zde na své přijdou bruslaři a běžkaři. Atraktivní lokalita je vzdálena přibližně 60 minut od Prahy a je pohodlně dostupná nejen autem, ale i autobusem či vlakem.

Celková plocha 24 874 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 24 874 m2
Typ pozemku Zemědělský
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39055

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.