Pozemek, Netovice, Kladno | 1
Pozemek, Netovice, Kladno | 2
Pozemek, Netovice, Kladno | 3
Pozemek, Netovice, Kladno | 4
Pozemek, Netovice, Kladno | 5
Pozemek, Netovice, Kladno | 6

Pozemek

800 m2

Kladno, Netovice

4 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Slunný pozemek o výměře 800 m2 je součástí nově vznikající rezidenční zástavby v obci Netovice u Slaného. Díky své poloze dobře dostupné z Prahy po dálnici D7 je ideální pro toho, kdo hledá bydlení v přírodě a zároveň v dosahu metropole. Součástí nabídky je dokumentace k žádosti o stavební povolení a vizualizace budoucího domu.

Jihozápadně orientovaná plocha je mírně svažitá, územním plánem určena k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (elektro, voda, kanalizace) jsou přivedeny na hranici parcely.

Během zimy se očekává vydání stavebního povolení, na jaře bude tedy možné okamžitě začít stavět (případné změny řešit v rámci změny stavby před dokončením). Navržen je dvojpodlažní rodinný dům o podlahové ploše bezmála 150 m2. V suterénu je dvojgaráž, velký skladovací prostor a provozní koupelna. V přízemí prostorná kuchyně s obývací částí s krbem a vstupem na zahradní terasu, ložnice se šatnou, koupelna, toaleta, technická místnost, spíž a zádveří. V patře je plánována pracovna, 3 ložnice (1 se šatnou a vstupem na terasu), koupelna a toaleta.

V okolí je dostatek zeleně, současně se pozemek nachází pouhé 2 kilometry od královského města Slaný, kde funguje veškerá občanská vybavenost – školy včetně gymnázia, školky, obchody, lékařské služby, restaurace, knihovna, divadlo i kino. Se Slaným má obec pohodlné autobusové spojení, do Prahy lze dojet za 15–20 minut autem, výhodou je rychlé napojení na dálnici D7 i Pražský okruh.

Celková plocha 800 m2.

Cena celkem 4 200 000 Kč / 164 835 €
Cena / m2 5 250 Kč za m2 / 206 € za m2
Celková plocha 800 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40736

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.