Pozemek, Stupice, Sibřina - Praha-východ | 1
Pozemek, Stupice, Sibřina - Praha-východ | 2
Pozemek, Stupice, Sibřina - Praha-východ | 3
Pozemek, Stupice, Sibřina - Praha-východ | 4
Pozemek, Stupice, Sibřina - Praha-východ | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 017 m2

Praha-východ, Sibřina, Stupice

12 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rovinatý stavební pozemek o výměře 1 017 m2 se nachází v nové rezidenční zástavbě Na Březině v obci Sibřina na východním okraji Prahy, v sousedství městské části Praha-Koloděje s dobře rozvinutou infrastrukturou, historickým jádrem a gotickým zámkem obklopeným oborou.

Plocha je určena pro čistě obytnou zástavbu a její zastavitelnost je 30%. Přípojky elektřiny, vody a kanalizace se nachází na pozemku, plocha je bez náletových dřevin či staveb k demolici, a je tak připravena k okamžitému zahájení výstavby. Příjezd k pozemku je z jeho západní strany po nové osvětlené asfaltové komunikaci s chodníkem.

Obec Sibřina leží u kolodějské zámecké obory a přírodního parku Rokytka. Mateřská a základní škola jsou v docházkové vzdálenosti nebo 2 minuty jízdy autem, blízko je sportovně oddychový areál Na Vinici, téměř kolem pozemku vede cyklostezka. Autobusy zajišťují spojení ke stanicím metra linky A Skalka a linky B Černý Most nebo k železničním zastávkám Běchovice či Klánovice-sever, při cestách autem se lze snadno napojit na Štěrboholskou spojku. Doba jízdy se ještě zkrátí po dokončení Pražského okruhu.

Celková plocha 1 017 m2.

Cena celkem 12 000 000 Kč / 489 796 €
Cena / m2 11 799 Kč za m2 / 481,6 € za m2
Celková plocha 1 017 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41179

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.