Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 1
Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 2
Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 3
Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 4
Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 5
Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 6
Pozemek, K Petrovu, Petrov - Praha-západ | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

2 191 m2

Praha-západ, Petrov, K Petrovu

10 800 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka jižně orientovaného stavebního pozemku o celkové výměře 2 191 m2. V Posázaví, lokalitě s úžasnou atmosférou, přímo u lesa a jen dvacet minut jízdy od jižního okraje Prahy.

Na pozemku je elektřina a vodovod, odpad je sveden do jímky (do budoucna je v plánu kanalizace). Nyní zde stojí kompletně podsklepená chata o podlahové ploše cca 60 m2, určená k celkové rekonstrukci či demolici. Příjezd je po obecní komunikaci. Pozemek je možné rozdělit na dvě samostatné parcely.

Místo poskytuje naprosté soukromí, na dosah ruky je krásná příroda umožňující pěší i cyklo turistiku. Nedaleko vede Posázavská stezka i naučná stezka Medník, blízko jsou úchvatné vyhlídky na hluboký sázavský kaňon. Dobrá je dostupnost z Prahy, cesta autem od sjezdu z Pražského okruhu trvá asi 20 minut. Do Petrova zajíždí autobus, v pěším dosahu je i vlaková zastávka. Občanská vybavenost je v nedaleké Davli nebo Jílovém u Prahy.

Celková plocha 2 191 m2.

Cena celkem 10 800 000 Kč / 438 312 €
Cena / m2 4 929 Kč za m2 / 200,1 € za m2
Celková plocha 2 191 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42603

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.