Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 1
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 2
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 3
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 4
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 5
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 6
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 7
Pozemek, Dřínov, Praha-východ | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 687 m2

Praha-východ, Dřínov

8 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jižně orientovaný velký pozemek s krásným výhledem do širokého okolí se rozkládá v poklidné středočeské obci Dřínov ležícící pouhých cca 15 minut jízdy od severního okraje Prahy, kam je z obce přímé autobusové spojení.

Inženýrské sítě končí na hranici sousedního pozemku, je tedy nutné zřídit pouze přípojku. Příjezd až k pozemku je po zpevněné komunikaci.

Součástí nabídky je studie rodinného domu, který přirozeně zapadne do svažitého pozemku. Půdorys znázorňuje v úrovni zahrady obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a navazující terasou, hlavní ložnici se šatnou a koupelnou, další 2 pokoje s koupelnami, technické zázemí a úložný prostor. Vstup do domu je plánován v patře v úrovni příjezdové cesty. Celý dům bude otevřený do zahrady, stěny prosklené od podlahy ke stropu poskytnou neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu a přinesou do interiéru spoustu denního světla.

Velmi pěkné místo u Zlosyňského háje s lesními herními prvky, v obci jsou 2 dětská hřiště i prodejna potravin nebo výdejní místo České pošty. Mateřská škola je vzdálena do 5 minut jízdy. V sousední vsi Úžice funguje základní škola nebo lékárna, jezdí odsud také přímý vlakový spoj do Prahy na Masarykovo nádraží. Přímo z Dřínova se dá dostat do Prahy ke stanici metra a tramvají Kobylisy příměstským autobusem, který staví nedaleko budoucího domu. Jízdy autem zjednodušuje nedaleká dálnice D8.

Celková plocha 1 687 m2.

Cena celkem 8 500 000 Kč / 344 968 €
Cena / m2 5 039 Kč za m2 / 204,5 € za m2
Celková plocha 1 687 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42676
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16