Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 1
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 2
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 3
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 4
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 5
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 6
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 7
Pozemek, Kunická , Hostivař - Praha 10 | 8
exkluzivně

Pozemek

1 713 m2

Praha 10, Hostivař, Kunická

34 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Velký jihozápadní stavební pozemek, lemovaný vzrostlými stromy zaručujícími dokonalé soukromí, leží na krásném místě se spoustou zeleně, přímo u hostivařského lesoparku a v pohodlném dosahu veškerých služeb.

Na pozemku jsou přípojky inženýrských sítí (plyn, elektřina, voda), u pozemku vede i kanalizace, na níž se lze napojit. Bezproblémový přístup až k pozemku je možný ze dvou stran, z východní strany po málo frekventované osvětlené asfaltové komunikaci s chodníkem, na západní ze slepé ulice.

V současnosti zde stojí rodinný dům ke kompletní rekonstrukci či demolici. Přízemí nyní tvoří obývací pokoj, obytná kuchyně, 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, komora a předsíň. V podkroví jsou 2 pokoje, oba s lodžií, šatna, komora, koupelna a chodba, z této úrovně je velmi pěkný výhled. Suterén obsahuje společenskou místnost s krbovými kamny, pracovnu, saunu s ochlazovacím bazénkem, koupelnu, toaletu a garáž s dílnou. Velikost a poloha pozemku umožňují výstavbu i dvou rodinných domů.

Pozemek má Ideální polohu přímo u přírodního parku Hostivař-Záběhlice. V bezprostřední blízkosti funguje mateřská i základní škola, pěšky či na kole je možné se vydat k hostivařské přehradě. V krátké dojezdové vzdálenosti je obchodní centrum, supermarket nebo sportovní areál s tenisovými kurty a golfový klub. Ke stanici metra Skalka se lze dostat autobusem z blízké zastávky, asi 15 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka i vlakové nádraží, odkud jezdí přímé a časté spoje na Hlavní nádraží. Autem se dá snadno najet na Jižní spojku a dálnici D1.

Celková plocha 1 713 m2.

Cena celkem 34 900 000 Kč / 1 416 396 €
Cena / m2 20 374 Kč za m2 / 826,9 € za m2
Celková plocha 1 713 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43067
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.