Pozemek, Praha-západ | 1
Pozemek, Praha-západ | 2
Pozemek, Praha-západ | 3
Pozemek, Praha-západ | 4
Pozemek, Praha-západ | 5

Pozemek

17 707 m2

Praha-západ

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Investiční nabídka pozemku o celkové ploše 17 707 m2, který lze rozdělit až na 17 parcel, v zastavitelném území na jihovýchodním okraji obce ležící v blízkosti Prahy 6 včetně letiště Václava Havla.

Pozemek je mírně svažitý. Inženýrské sítě – vodovod, elektro i plyn jsou v přilehlé komunikaci (povrch ze zámkové dlažby), po níž je možné dojet až k pozemku. Odpady je nutné řešit vlastní čističkou nebo septikem, napojení na kanalizaci bude možné až po výstavbě nové obecní ČOV, která je v přípravě.

Řešené území předpokládá individuální zástavbu převážně rodinných domů a dvojdomů. Střechy mohou být šikmé (sedlové a pultové) i ploché.

Atraktivní poloha v dosahu metropole i krásné přírody, snadný nájezd na dálnici D7 a D6 a na Pražský okruh, po dokončení plánované trasy se dopravní obslužnost obce ještě navýší. Dynamicky se rozvíjející obec nabízí dostatečnou občanskou vybavenost, přímo v obci funguje restaurace, kavárna i soukromá mateřská škola, v krátké dojezdové vzdálenosti jsou prestižní mezinárodní školy.

Celková plocha 17 707 m2.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 17 707 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43144

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment