Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 7
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 8
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 9
Rodinný dům 6 + kk, Na knížce, Kunratice - Praha 4 | 10

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 390 m2, pozemek 1 094 m2

Praha 4, Kunratice, Na knížce

Prostorný rodinný dům s krbem, bazénem a upravenou zahradou s letní kuchyní a patiem v příjemné rezidenční lokalitě pár minut od Hornomlýnského rybníka a výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.

Dům nabízí prostornou vstupní halu se schodištěm a vstupem do obývacího pokoje spojeného s jídelním prostorem a kuchyní. Celá místnost má velká francouzská okna otevřená na jižní stranu s výhledem do udržované zahrady s jezírkem. Z obývacího pokoje je také vidět do místnosti s vnitřním bazénem s protiproudem. V patře jsou 4 ložnice, 2 koupelny a dvě šatny. V přízemí je další ložnice/pracovna s koupelnou a toaleta.

Vybavení zahrnuje mramorové podlahy v přízemí s vytápěním, klimatizaci v horních ložnicích, předokenní rolety, solární panely na střeše, centrální vysavač, dva plynové kotle, shoz na prádlo, domácí vrátný s kamerou, dalších 8 bezpečnostních kamer na domě napojených na pult ochrany, vlastní biologickou čističku, studnu, zavlažování zahrady, velkou markýzu nad terasou (11 m). Zahradní domek se zastřešeným posezením u grilu má vlastní kuchyňku a toaletu. Garáž pro dvě auta.

Ideální poloha pro rodiny s dětmi, přímý autobus do centra Prahy a 3 stanice na stanici metra Chodov. Zkolaudováno v roce 2009, energetická náročnost C. Interiér 390 m2, zahrada 806 m2, zastavěná plocha 288 m2, pozemek 1 094 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 390 m2
Zastavěná plocha 288 m2
Zahrada 806 m2
Pozemek 1 094 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16233
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.