Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 1
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 2
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 3
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 4
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 5
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 6
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 7
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 8
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 9
Rodinný dům 8 + 1, Tiché údolí, Roztoky - Praha-západ | 10

Rodinný dům

Užitná plocha 450 m2, pozemek 2 817 m2

Praha-západ, Roztoky, Tiché údolí

Velkorysá funkcionalistická rodinná vila z meziválečného období, navržená architektem Jiřím Gočárem, s krbem, výhledem na zalesněné kopce a s krásnou zahradou. Dům se nachází na vyvýšeném místě v původní vilové zástavbě Roztok.

Do svahu částečně zapuštěný suterén se skládá z bytu 2+kk, technického zázemí včetně kotelny a prádelny, samostatné toalety a skladových prostor. V přízemí je umístěna prostorná vstupní hala krbem, obývací pokoj, jídelna a hlavní kuchyně se spíží a přípravnou, dále 2 samostatné toalety, šatna a komora. V 1. patře jsou k dispozici 4 ložnice, 2 šatny a 2 koupelny, ve 2. podkrovním patře se nachází otevřený půdní prostor.

Dům z roku 1938 prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2001 a je vhodný k další renovaci. Zachovány jsou mnohé původní prvky, jako například dřevěná okna, posuvné dvoukřídlé dveře, obklady radiátorů a stěn, vitráže a originální světla. Podlahy jsou v přízemní části dýhové, ve zbylých prostorách je plovoucí podlaha. V domě je zcela nový plynový kotel Buderus, instalovaný v lednu 2016.

Vila se nachází v příjemné lokalitě Tichého údolí s velmi dobrou dostupností do Prahy -­ 5 minut chůze na vlak a autobus jezdící v pravidelných půlhodinových intervalech, nebo 30 minut jízdy autem do centra města. V Roztokách se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školek, škol, knihovny, nemocnice, kaváren a restaurací.

Interiér 450 m2, zastavěná plocha 601 m2, zahrada 2 216 m2, pozemek 2 817 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 450 m2
Zastavěná plocha 601 m2
Zahrada 2 216 m2
Pozemek 2 817 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20255
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.