Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 7
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 8
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 9
Rodinný dům 7 + kk, Nad Šeberákem, Kunratice - Praha 4 | 10

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 250 m2, pozemek 925 m2

Praha 4, Kunratice, Nad Šeberákem

Rodinný dům s garáží a velkou zahradou se nachází na okraji rezidenční zástavby v blízkosti Kunratického lesa s výhledem na rybník Šeberák, v Praze 4 - Kunraticích. Kompletní občanská vybavenost v rychlém dosahu, nedaleko domu zastávka autobusu se spojením 8 minut na metro Chodov.

Přízemí domu je bezbariérové a skládá se z předsíně s přímým vstupem do garáže pro 1 vůz, ložnice s en-suite koupelnou, samostatné toalety a obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Patro je tvořeno 3 ložnicemi, pracovnou, 2 koupelnami a šatnou. Podkroví domu je využíváno jako úložný prostor.
K vybavení patří velkoformátová dlažba, plovoucí podlahy (podklad litý beton), dřevěná francouzská okna, bezfalcové dřevěné dveře, podlahové topení v obou podlažích, centrální vysavač, koupelnové zařizovací předměty Hansgrohe a Villeroy&Boch, zapuštěná LED světla v podhledech, vestavěné skříně, krbový venkovní a vnitřní komín, plynový kotel Junkers, alarm, automatická vrata na pozemek i do garáže na dálkové ovládání. Kuchyň je vhodná k výměně.

V Kunraticích jsou k dispozici mateřské i základní školy, plavecký bazén, squashová hala, tenisové kurty, supermarket a další služby. Dobré spojení do centra Prahy, a to autem i MHD. V Kunraticích se nachází původně barokní zámek, barokní kostel a zřícenina gotického hradu, kde zemřel král Václav IV.

Interiér 250 m2, zastavěná plocha 154 m2, zahrada 771 m2, pozemek 925 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 250 m2
Zastavěná plocha 154 m2
Zahrada 771 m2
Pozemek 925 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22199
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.