Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 1
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 2
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 3
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 4
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 5
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 6
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 7
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 8
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 9
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 10
Rodinný dům 5 + kk, U Dvou srpů, Smíchov - Praha 5 | 11
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 257 m2, pozemek 320 m2

Praha 5, Smíchov, U Dvou srpů

Slunný rohový řadový dům s udržovanou terasovou zahradou a výhledy do zeleně, situovaný na jižním svahu v klidné části Smíchova. Lokalita s dobrou dopravní dostupností (tramvaje, autobusy, pár zastávek k metru Anděl), cca 15 minut jízdy autem do centra. Dům je aktuálně pronajat.

Dům nabízí 4 ložnice (1. a 2. patro), jižně orientovaný velký obývací pokoj (3.patro) s plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu a zahradu, 2 koupelny (vana se sprchovou zástěnou, umyvadlo, toaleta), šatnu a toaletu pro hosty. Dále má prádelnu / kotelnu, spíž, halu s vestavěnými úložnými prostory a 2 balkony. Dispozice umožňuje vybudování více generačního bydlení nebo kombinaci bydlení a prostor pro komerční využití.

Kvalitní izolace, laminatová plovoucí podlaha, dveře a obložky v provedení dub dýha, dřevěné schodiště, plynový kotel Vaillant se zásobníkem, plastová okna s predokenními roletami a bezpečnostní fólií. Rozvody TV/SAT a telefonni linka ve všech místnostech, alarm, domácí vrátný. Kuchyňská linka s plyn. varnou deskou a myčkou. Dvojgaráž s vraty na dálkové ovládání, úložný prostor pod schody vedle garáže a na zahradě (dřevěná kůlna).

Příjemná lokalita nedaleko zahrady Klamovka a přírodní památky Skalka. Kompletní občanská vybavenost v blízkém okolí.

Interiér 236,73 m2 (z toho garáž 31,2 m2), terasa 15,2 m2, balkon 4,85 m2, zastavěná plocha 130 m2, zahrada 190 m2, pozemek 320 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 257 m2
Terasa 15 m2
Balkon 5 m2
Zastavěná plocha 130 m2
Zahrada 190 m2
Pozemek 320 m2
Parkování Garáž pro dvě auta
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22443
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.