Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + kk, Trnová, Trnová - Praha-západ | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 247 m2, pozemek 2 670 m2

Praha-západ, Trnová, Trnová

Novostavba pasivní vily s krbem, dvojgaráží a velkou upravenou zahradou se nachází v atraktivní, zcela tiché lokalitě v obci Trnová u Jíloviště, 5 minut jízdy autem od napojení na dálnici D4 urychlující cesty do Prahy. Dům stojí ve slepé ulici, orientace oken do jihovýchodní zahrady poskytuje dostatek světla a absolutní soukromí.

Vila nabízí velkoryse pojatý obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, 4 ložnice, 3 koupelny, 3 šatny, technickou místnost a sklad. Garáž pro dva vozy je přístupná přímo z interiéru. Dispozice lze dle možností upravit.

K vybavení domu dokončeného v roce 2015 patří rekuperace, designový krb JC Bordelet, kvalitní vyhřívané laminátové plovoucí podlahy a dlažba, plastová okna s izolačním trojsklem a elektronický zabezpečovací systém. Zdrojem tepla a TUV je tepelné čerpadlo. Na zahradě s automatickou závlahou se nachází zahradní domek. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod.

Obec Trnová u Jíloviště leží 12 km jižně od Prahy v severním výběžku malebné Brdské vrchoviny, rozkládající se mezi řekami Vltavou a Berounkou. Bydlení v této lokalitě nabízí široké možnosti relaxace (jízda na koni a na kole, golf, houbaření, rybolov, v zimě běžky). Dopravní spojení příměstským autobusem ze Smíchovského nádraží, cca 35 minut autem z centra Prahy.

Interiér 247,63 m2, garáž 46,2 m2, zastavěná plocha 370 m2, zahrada 2 300 m2, pozemek 2 670 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 247 m2
Zastavěná plocha 370 m2
Zahrada 2 300 m2
Pozemek 2 670 m2
Parkování Garáž pro 2 vozy
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23677

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.