Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 1
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 2
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 3
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 4
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 5
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 6
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 7
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 8
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 9
Rodinný dům 8 + kk, Motol - Praha 5 | 10

Rodinný dům

Užitná plocha 250 m2, pozemek 936 m2

Praha 5, Motol

Polovina dvojdomu po částečné rekonstrukci, s velkou, pěkně upravenou zahradou se vzrostlou zelení. Dům se nachází v tradiční zástavbě rodinných vil v pražském Motole, v pěším dosahu stanice metra, tramvajové zastávky, přírodního koupaliště a parku Cibulka.

Přízemí domu, které je ve stavu před rekonstrukcí (vyklizené, vymalované) zahrnuje celkem 4 pokoje. V patře, jenž prošlo kompletní rekonstrukci v roce 2007, je umístěn obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice, koupelna a šatna. V posledním patře jsou dvě ložnice a koupelna, zbytek půdy zatím není využit. Dům je podsklepený.

K vybavení renovované části patří masivní dřevěné parkety, vekoformátová dlažba a obklady, nová dřevěná eurookna a střešní okna Velux, SDK podhledy s bodovým osvětlením, plynový kotel. K dispozici je samostatná garáž pro 2 vozy. Zahrada se vzrostlou okrasnou zelení nabízí dostatek soukromí a prostoru k relaxaci. Nespornou výhodou je také možnost rozdělení pozemku a výstavby dalšího domu na nové parcele.

Nedaleko domu je k dispozici několik mateřských škol a dětských hřišť, základní škola, Fakultní nemocnice v Motole, sportovně-zábavní areál Greyhound s dráhou pro motokáry, minigolf, tenisová hřiště a rozlehlý park Cibulka v blízkých Košířích. Dobrá dostupnost do centra díký přímému spoji tramvají - 10 minut na stanici metra Anděl a 15 minut na Národní třídu.

Užitná plocha vč. sklepa cca 250 m2, samostatná garáž 46 m2, zastavěná plocha 272 m2, zahrada 664 m2, pozemek 936 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 250 m2
Zastavěná plocha 272 m2
Zahrada 664 m2
Pozemek 936 m2
Parkování Garáž pro 2 vozy
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25806
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.