Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 1
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 2
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 3
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 4
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 5
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 6
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 7
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 8
Rodinný dům 5 + kk, U Golfu, Hostivař - Praha 10 | 9
Pod nabídkou

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 169 m2, pozemek 471 m2

Praha 10, Hostivař, U Golfu

Bydlení v rezidenčním projektu Golf Hostivař připomíná pobyt na nekončící dovolené. Sousedé se stejným nadšením pro golf jako vy, golfové hřiště je vzdálené na jeden odpal železem.

Dvoupodlažní dům 5+kk v moderním stylu byl právě dostavěn a čeká na první majitele. Veškeré vybavení je tak zcela nové a nepoužité. Obývací pokoj a ložnice v přízemí mají přímý vstup na travnatý pozemek, na kterém je položena terasa, zastíněná zajímavě řešenou markýzou. V horním patře určeném pro odpočinek je prostorná koupelna a tři ložnice. Garáž nabízí dostatek úložného prostoru, stejně jako technická místnost v přízemí. Dům se nachází v uzavřeném komplexu s bránou a kamerovým systémem.

Použité materiály jsou ve vysokém standardu. Podlahy místností a celého horního patra (kromě koupelny) jsou z masivního tmavého dřeva. Ve více zatěžovaných prostorách je použitý ekologický, 100% recyklovatelný materiál Krion, připomínající přírodní kámen. Z Krionu jsou vytvořeny i zajímavé reliéfní vzory v obývacím pokoji a v koupelnách. Kuchyň je vybavena spotřebiči Siemens. Koupelnová sanita je německé značky Dornbracht a HansGrohe. Veliká okna lze zastínit venkovními žaluziemi s elektrickým pohonem. Bezpečnost zajišťuje alarm.

V blízkosti najdete několik supermarketů a restaurací. V docházkové vzdálenosti je také mateřská i základní škola. Zastávka autobusu MHD je asi 400 metrů. Kromě golfu lze sportovat i na blízkých tenisových kurtech.

Zastavěná plocha 227 m², obytná plocha169 m2, plocha parcely 471 m², zahrada 244 m².

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 169 m2
Zastavěná plocha 227 m2
Zahrada 244 m2
Pozemek 471 m2
Parkování garáž a 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26216
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.