Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 10
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 11
Rodinný dům 5 + kk, Dejvice - Praha 6 | 12
Hanspaulka

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 242 m2, pozemek 401 m2

Praha 6, Dejvice

Polovina moderního dvojdomu se 4 ložnicemi, 3 koupelnami, zahradou a zateplenou zimní zahradou, s výhledem na Pražský hrad a Petřín, je situovaná v obytném komplexu Hanspaulka, jež nabízí osobité vily a dvojdomy inspirované funkcionalismem. Architektonický výraz odkazuje na tvarosloví a barevnost české moderny 30. let minulého století a holandského de Stijlu.

Třípodlažní dům kopíruje svažitý pozemek, do domu se tak vchází v první patře. Vedle předsíně je veliká šatna s technickým zázemím. Dále se chodbou vstupuje do pokoje s přilehlou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokoj navazuje velká zimní zahrada, která shlíží na zahradu na pozemku. V její úrovni se nachází velkorysý obývací pokoj se vstupem na terasu v zahradě a samostatná kuchyň s oknem do zahrady a se spíží. Kuchyň lze jednoduchou úpravou propojit s obývacím pokojem. V přízemí je též samostatná toaleta pro hosty a technická místnost.
V horním patře, odkud jsou krásné výhledy nejen na Hanspaulku, ale i další části Prahy, jsou tři ložnice (z toho jedna hlavní s en-suite koupelnou) a společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Dům je vybaven dřevěnými podlahami, podlahovým vytápěním, plynovým kotlem, alarmem a vestavěnými skříněmi. Okna mají sítě proti hmyzu a v přízemí elektrické rolety. Parkování pro jedno auto je v garáži, další na pozemku a k tomu bezproblémové parkování na ulici. Zahrada se vzrostlými stromy a keři poskytuje naprosté soukromí.

Klidná rezidenční lokalita s množstvím zeleně (například Horní Šárka a Baba), rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, s plnou vybaveností v blízkém dosahu, 5 minut jízdy ke stanici metra A Dejvická.

Interiér 218,6 m2, zimní zahrada 23,9 m2, zastavěná plocha 111 m2, zahrada 290 m2, pozemek 401 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 242 m2
Zastavěná plocha 111 m2
Zahrada 290 m2
Pozemek 401 m2
Parkování garáž pro 1 auto
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26520

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby