Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 4
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 5
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 6
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 7
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 8
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 9
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 10
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 11
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 12
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 13
Rodinný dům 5 + kk, Jihozápadní , Záběhlice - Praha 4 | 14
Exkluzivně

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 173 m2, pozemek 211 m2

Praha 4, Záběhlice, Jihozápadní

Moderní podsklepená řadová vilka se 3 ložnicemi a velkou podkrovní pracovnou je součástí prvorepublikového zdařilého urbanistického konceptu. Vše potřebné včetně stanic MHD se nachází v krátké docházkové vzdálenosti.

Na obývací prostor s kuchyňským koutem a jídelnou v přízemí za velkoformátovým francouzským oknem přiléhá zahrada. Kuchyňský kout s oknem na předzahrádku je orientovaný na jih. Dále je zde koupelna, předsíň a vstup do sklepa. Schodiště z masivního dřeva vede do patra, které tvoří 2 jižně orientované ložnice (z toho 1 se šatnou a velkým balkonem), 1 severní ložnice a koupelna. Celé podkroví zaujímá světlá velkorysá pracovna.

Vybavení splňuje veškeré nároky moderního bydlení: dřevěná eurookna s dvojskly, podlaha z lakovaného teaku v přízemí (vyhřívaná), v patrech dubové parkety. Z lakovaného teaku jsou i interiérové bezfalcové dveře, vstupní dveře bezpečnostní. Dům střeží zabezpečovací zařízení Jablotron. Kuchyň je vybavena designovou digestoří Falmec a dalšími spotřebiči zn. Siemens, AEG a Liebherr. Pohodlné vaření umožňuje sporák s pěti plynovými hořáky, posezení v obývacím pokoji zpříjemňují krbová kamna. Koupelnová sanita je od značek Villeroy & Boch a Kaldewei. Vytápění a ohřev vody plynovým kondenzačním kotlem Geminox. Zahrada s rozměry umožňujícími rychlou údržbu poskytuje úrodu z ovocných keřů a stromů. Bezproblémové parkování na ulici před domem.

Rychlé dopravní spojení s centrem zajišťuje metro linky C, stanice Roztyly je 7 minut chůze. Ještě blíže je autobusová zastávka se spoji ke stanicím metra Kačerov nebo Skalka. Místo je ideální pro rodinu s dětmi – mateřská škola hned naproti domu, základní škola pět minut pěšky, 3 dětské hřiště v okolí. Na nedalekém náměstí se pravidelně konají farmářské trhy. Relaxaci na čerstvém vzduchu nabízí nedaleký Kunratický les s osmikilometrovou turistickou či běžeckou trasou.

Interiér 147,4 m2 + 15,7 m2 podsklepení, zastavěná plocha 121 m2, zahrada 90 m2, pozemek 211 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 173 m2
Terasa 17 m2
Balkon 9 m2
Zastavěná plocha 121 m2
Zahrada 90 m2
Pozemek 211 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27979

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.