Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 12
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 13
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 14
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 15
Rodinný dům 5 + kk, Dobříš - Praha-západ | 16
VZOROVÝ DŮM DOKONČEN

Rodinný dům 5 + kk, B02

Užitná plocha 172 m2, pozemek 836 m2

Praha-západ, Dobříš

10 800 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Mimořádně úsporný dům v zeleni a zároveň v docházkové vzdálenosti všech služeb bude součástí nově vznikajícího developerského projektu. 20 domů vynikající působivým architektonickým zpracováním s důrazem na propojení domu se zahradou a na praktické dispoziční řešení. Dům se nachází na rohovém pozemku, ze dvou stran obklopeném parkem.

Do domu se vstupuje přes kryté závětří a následnou chodbu se vstupem do šatny s toaletou, pracovny či hostinského pokoje a technické místnosti průchozí „suchou nohou“ do garáže. Na chodbu navazuje obytný pokoj s prostorem pro kuchyňský a jídelní kout. Jídelní i obývací část je díky velkým francouzským oknům otevřena do zahrady. Horní podlaží je rozděleno na „dětskou“ a „rodičovskou“ zónu: v dětské se nachází dva samostatné pokoje se společnou koupelnou s vanou a toaletou, část rodičů má hlavní ložnici, samostatnou šatnu a vlastní koupelnu se sprchou a oddělenou toaletou. Všechny pokoje mají výstup ven na přidružené balkonky.

Ke standardnímu vybavení domu patří dřevěná vícevrstvá podlaha dub, celoplošně lepená v obytných místnostech a velkoformátová keramická dlažba v koupelnách, toaletách, vstupní chodbě a technologické místnosti. Na balkonech jsou prkna ze sibiřského modřínu, po stranách efektní ocelové sítě. Okna jsou dřevěná EURO s celoobvodovým kováním, zasklená izolačním trojsklem, vstupní dveře EURO, včetně kování, lakované vnitřní dveře. Vytápění je tepelným čerpadlem vzduch/voda s vnitřní jednotkou s vestavěným elektrickým kotlem a nerezovým zásobníkem teplé vody, vytápění má ekvitermní regulaci (teplota topné vody se automaticky mění v závislosti na venkovní teplotě). Podlahové vytápění má mimo jiné ve všech místnostech tepelná čidla a možností regulace. Rozvod televize ve všech pokojích, domácí videotelefon, TV anténa, datový rozvod. K domu patří garáž pro jeden vůz.

Projekt se nachází v klidné lokalitě na kraji lesa, zároveň v pěším dosahu kompletní městské infrastruktury s kulturním i sportovním vyžitím. Naučná stezka, rybníky, turistické trasy i cyklostezky, přírodní park – to vše v bezprostředním okolí. Ve městě, jehož dominantou je rokokový zámek, fungují mateřské školky, dvě základní školy, obchody, poliklinika i pošta. Poloha je také výhodná díky snadnému napojení na dálnici D4 a autobusovému spojení s Prahou, které trvá cca 30 minut.

Interiér 167 m2, balkon 5 m2, pozemek 836 m2, zastavěná plocha 113,42 m2.

Prodejní cena 10 800 000 Kč / 432 692 €
Užitná plocha 172 m2
Balkon 5 m2
Zastavěná plocha 113 m2
Pozemek 836 m2
Parkování Garáž
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28376

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.