Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 1
Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 2
Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 3
Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 4
Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 5
Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 6
Rodinný dům 8 + 1, Mykonos , Mykonos | 7

Vila

Užitná plocha 472 m2, pozemek 1 248 m2

Mykonos, Mykonos

Z této jedinečné vily situované přímo na pláži řeckého ostrova Mykonu budete mít přímý vstup na soukromou pláž a nádherné výhledy na moře i blízké ostrovy Delos, Syros a Tinos.

Vila s interiérem o 472 m2 vyniká čistými architektonickými liniemi a prostornými pokoji. Přízemí se skládá z hlavní recepce s obývacím pokojem a jídelnou, plně vybavené kuchyně, dvou en-suite ložnic pro hosty (s koupelnami), samostatným studiem pro zaměstnance, WC pro hosty a prádelny / komory. V horním patře jsou dvě další ložnice (obě s koupelnou), hlavní apartmá se pak nachází v nejvyšším patře a má prostornou koupelnu s velkými okny a úchvatnými výhledy.

Interiér zahrnuje vysoce kvalitní vybavení jako jsou dřevěné prkenné podlahy, obložení z lokálního kamene krásně ladící s bílými stěnami, atraktivní svítidla, klimatizaci nebo topení. Velké terasy okolo domu nabízí přelivový bazén a zastřešené posezení a tvoří tak přímo impozantní místo pro dny i klidné večery strávené při sledování západu slunce. Kamenné schody na zahradě vás zavedou na jednu z mála soukromých pláží ostrova.

Vila leží necelých deset minut jízdy od města Mykonos i letiště a je ideálním místem pro rodinný život i zábavu.

Vila: 472 m2; Rozloha: 1 248 m².

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 472 m2
Pozemek 1 248 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29071

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.