Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 1
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 2
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 3
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 4
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 5
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 6
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 7
Rodinný dům 7 + kk, Mandalay, Hydra | 8

Vila z 18. století

Užitná plocha 630 m2, pozemek 4 600 m2

Hydra, Mandalay

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Kouzelná kamenná vila z 18. století na saronském ostrově Hydra se nachází v klidné oblasti, ideálně situované pouhých 5 minut chůze od přístavu. Dům se může pochlubit svou obytnou plochou o 630 m2 a zahradami o rozloze 4 600 m2 se vzrostlými cypřiši a olivovníky, které tvoří příjemné a osvěžující mikroklima.

Vstupní hala s elegantním klavírem a charakteristickou mramorovou podlahou se otevírá do salonu s krbem a francouzskými okny, které poskytují výhled na město a přístav. Hlavní apartmá se soukromou terasou je umístěno také na tomto podlaží, má prostornou šatnu a koupelnu, kterou lze samotnou označit za malé umělecké dílo. Dále je zde jedna dodatečná šatna a samostatná pracovna. V hlavní úrovni domu je také jídelna, knihovna a tradiční plně vybavená kuchyň. Nadzemní podlaží pak nabízí dvě ložnice s koupelnami, obrovský pokoj, který je ideální pro rodinné aktivity a relaxaci, a terasu s výhledem do zahrady a přístavu. Před domem je bazén s lehátky a grilem.

Další část zahrady obsahuje dva samostatné domky pro hosty s ložnicemi a koupelnami. Součástí nemovitosti je mimo jiné starý kostel i ubytování pro zaměstnance. Vila představuje výbornou příležitost k bydlení v tradičním domě v malebném prostředí s neopakovatelnou atmosférou.

Vila: 630 m²; Zahrady: 4 600 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 630 m2
Pozemek 4 600 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29075

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.