Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 6
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 7
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 8
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 9
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 10
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 11
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 12
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 13
Rodinný dům 6 + kk, Pod Viaduktem, Stodůlky - Praha 5 | 14
Exkluzivně

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 398 m2, pozemek 685 m2

Praha 5, Stodůlky, Pod Viaduktem

Rodinný dům obklopen vzrostlými stromy a zelení v příjemné rezidenční lokalitě se skvělou dopravní dostupností do centra. Dispozičně velkoryse řešený dům poskytuje útulnou zahradu s odpočinkovou terasou a venkovním bazénem v naprostém soukromí.

P
řízemí tvoří padesátimetrový obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, dále hostinská ložnice, prostorná pracovna/ložnice, koupelna, samostatná toaleta a prádelna. V podkroví je umístěna hlavní ložnice se šatnou, 2 dětské ložnice, společná šatna, koupelna a samostatná toaleta. V suterénu se nachází velká místnost vhodná pro fitness nebo hernu s oknem a provozní zázemí (sušárna, technická místnost a úložné prostory).

Na podlahách jsou převážně parkety (v kuchyni a koupelnách dlažba), okna jsou dřevěná. V přízemí je podlahové vytápění, v ostatních podlažích radiátory. Obývací pokoj zútulňuje krb na dřevo. Vytápění tepelným čerpadlem a ohřev vody solárními panely zaručují energetickoou nenáročnost a nízké provozní náklady. Bezpečnost zajišťuje alarm. Zahrada s nezávislým zavlažovacím systémem je ohraničená vzrostlými stromy a má mnoho útulných zákoutí. Z terasy, ideálního místa pro odpočinek a grilování, vedou schody k bazénu, který není vidět odnikud zvenčí. V úrovni bazénu je ještě zatravněná zahrádka na relaxaci. Parkování v garáži pro 2 auta.

Dům je umístěn v pěším dosahu zastávky tramvaje s rychlými a přímými spoji k metru (15 minut) i do centra (20 minut). V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, nemocnice s dětskou pohotovostí nebo nákupní centrum). V okolí se nachází: lesopark Řepy, přírodním park Košíře-Motol, přírodní památka U Hájů, golfové hřiště a tenisový klub. Snadná dostupnost autem na letiště, do centra i napojení na Městský okruh.

Měsíční poplatky ve výši 5 500 Kč.

Interier 351,75 m2, terasa 45,8 m2, zahrada 423 m2, pozemek 685 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 398 m2
Terasa 46 m2
Zastavěná plocha 262 m2
Zahrada 423 m2
Pozemek 685 m2
Parkování Parkování v garáži pro 2 auta.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29537
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.