Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 5 + 1, Hermelínská, Dejvice - Praha 6 | 10
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 190 m2, pozemek 241 m2

Praha 6, Dejvice, Hermelínská

Krajní řadová prvorepubliková vila s garáží a rohovým pozemkem je součástí unikátní kolonie na Hanspaulce, klidné čtvrti plné zeleně nedaleko rozlehlého přírodního parku a zároveň v místě se snadným spojením do centra.

V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, toaleta a vstupní hala. 1. patro tvoří 3 pokoje, z toho jeden se sprchovým koutem. V podkroví jsou další dva pokoje, koupelna, samostatná toaleta a komora. Dům je podsklepený, v suterénu je umístěna prádelna, sklep, technická místnost a garáž.

Dům z r. 1929 je určen ke kompletní rekonstrukci. V interiéru zůstaly zachovány původní architektonické prvky a vybavení, například dubové schodiště, litinové radiátory či špaletová okna. Vytápění plynovým kotlem. Zahrada na rohovém pozemku je přístupná z ulic Hermelínská i Na Čihadle.

Vilová čtvrť Hanspaulka vznikala zejména za první republiky, architekti se zde snažili uplatnit nejmodernější teorie ideálního bydlení. Za svůj domov si Hanspaulku zvolilo množství slavných osobností. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, supermarket, lékárna, restaurace, banka či tenisové kurty. Ke stanici metra A Bořislavka se lze dostat autobusem, který staví asi 2 minuty chůze od domu. Kousek za domem začíná velký přírodní park Šárka-Lysolaje.

Užitná plocha cca 190 m2, zastavěná plocha 83 m2, zahrada 158 m2, pozemek 241 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 190 m2
Zastavěná plocha 83 m2
Zahrada 158 m2
Pozemek 241 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29719
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.