Rodinný dům 10 + 1, Yacht Drive, Cayman Islands, West Bay | 1
Rodinný dům 10 + 1, Yacht Drive, Cayman Islands, West Bay | 2
Rodinný dům 10 + 1, Yacht Drive, Cayman Islands, West Bay | 3
Rodinný dům 10 + 1, Yacht Drive, Cayman Islands, West Bay | 4

Vila

Užitná plocha 975 m2, pozemek -

West Bay, Yacht Drive, Cayman Islands

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Vyhledávaný Yacht Club na břehu privátního kanálu se nachází v jedné z nejvýznamnějších čtvrtí Grand Cayman. Tato dvoupodlažní rezidence se může pochlubit malebnými pozemky lemovanými bujnými palmami a původní kajmanskou flórou.

Klimatizovaný dům nabízí elegantní interiér v otevřených obytných prostorech, které jsou doplněny o mimořádnou mozaikovou dlažbu a kuchyňskou linku na míru, vyrobenou z tvrdého dřeva. Vysoká okna sahající od podlahy ke stropu se hemží poklidnými výhledy na kanál a přilehlou zahradu, takže vnitřní prostory domu jsou projasněné a plné světla.

Rezidence o šesti ložnicích má pět velkých a jednu menší koupelnu, moderní kuchyň vybavenou špičkovými spotřebiči, příjemnou jídelnu, užitkovou kuchyň, prostor pro obsluhu, soukromou pracovnu, tělocvičnu a zejména pozoruhodné je domácí kino. Propracovaný apartmán skrývá šatny pro něj a pro ni s vlastním vstupem, které vedou k vlastní koupelně se sprchovým koutem, velkou vanou a rozsáhlou soukromou terasou s výhledem na malebný kanál.

Pozemky nabízejí otevřenou terasu, nekonečný bazén a vířivku, gril, 18 metrový dok a dvoumístnou garáž.

Tato luxusní nemovitost se nachází v blízkosti místa Rum Point, ráje s perfektní pláží dobrým jídlem, jež je vyhledávanou lokací pro plachtění a potápění s rejnoky.

Interiér: 975m²
Tato nemovitost je prodávána společností Provenance Properties. Agentkou je Ruth Gustafsson.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 975 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29969

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.