Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 8

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 333 m2, pozemek 1 096 m2

Praha-východ, Dobřejovice, Okružní

Nadčasový rodinný dům se 3 terasami a velkou zahradou poskytne bydlení na klidném místě v blízkosti přírody i kompletní občanské vybavenosti. V těsném sousedství Prahy, která je perfektně dostupná autem i příměstským autobusem.

Přízemí novostavby bude tvořit obytný prostor s kuchyní propojený velkoformátovými francouzskými okny s terasou a zahradou. Dále zde bude pracovna/hostinská ložnice s vlastním vstupem na terasu, koupelna, šatna, prádelna, spíž a vstupní hala. V patře bude umístěna hlavní ložnice s koupelnou, další 3 ložnice (z toho 2 s vlastní terasou), 2 šatny, společná koupelna a galerie.

Dům zaujme na první pohled sedlovou střechou a velkými prosklenými plochami ve štítech. Ke standardu vybavení bude patřit třívrstvá dřevěná podlaha, velkoplošná dlažba, povrch terasy z borovicového dřeva, velkoformátová hliníková okna, sanita Villeroy&Boch a Grohe, bezfalcové dveře Sapeli nebo centrální vysavač. Dvojgaráž bude mít přímý vstup do domu.

Architektura domu navazuje na původní rezidenční zástavbu. V místě je mateřská a základní škola, fotbalové a dětské hřiště, potraviny a knihovna. K prestižní Sunny Canadian International School je odsud 4 minuty jízdy autem. Dominantou obce je zámek. Příměstský autobus, který staví pár metrů od budoucího domu, jezdí 30 minut ke stanici metra linky C Opatov. Díky blízkosti dálnice D1 i Městského okruhu je místo skvěle dostupné i autem. Okolí nabízí mnoho možností sportovního vyžití i relaxace v přírodě. Kousek je do rozlehlého Průhonického parku a Dendrologické zahrady. Sportovní vyžití poskytuje i sportovně-relaxační komplex Aquapalace v sousedních Čestlicích, kde jsou též široké nákupní možnosti.

Interiér 265,46 m2, terasy 5,74 + 8,77 m2, zahradní terasa 52,98 m2, zastavěná plocha 174 m2, zahrada 922 m2, pozemek 1 096 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 333 m2
Terasa 53 m2
Balkon 15 m2
Zastavěná plocha 174 m2
Zahrada 922 m2
Pozemek 1 096 m2
Parkování Dvojgaráž
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30832
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.