Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 1
Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 2
Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 3
Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 4
Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 5
Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 6
Rodinný dům 9 + 1, Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 7

Vila

Užitná plocha 250 m2, pozemek 17 000 m2

Perugia, Umbrie

9 445 290 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Plně vybavená vila posazená na kopci nad bohatým italským údolím řeky Tibery posetým rozkvetlými lučními květinami dodá energii a poskytne útočiště budoucímu majiteli.

Původní hospodářské stavení bylo pečlivě zrenovováno a nyní nabízí 250 m2 vnitřní plochy a celkem 8 obytných místností. Originální ráz nemovitosti zůstal díky citlivé rekonstrukci zachován a poctivé řemeslo obohaceno o nadstandardní materiály současnosti. K pozemku o velikosti 17 000m2 s udržovanou zahradou a venkovním bazénem vede dlážděná cesta.

V přízemí vily se rozprostírá kuchyň s jídelním koutem, útulný obývací pokoj a jedna ložnice. Do prvního patra vedou robustní dřevěné schody ladící s masivními odkrytými dřevěnými trámy na stropech obou podlaží. První patro otevírá druhý obývací pokoj s krbem, následuje pracovna, dvě ložnice a koupelna s vanou a terakotovou dlažbou. Vila je obklopena dlážděnou terasou vhodnou pro pořádání společných večeří, či relaxaci ve stínu pod vzrostlou flórou.

Nemovitost díky svému umístění v srdci perugiánkých polí a luk nabízí to nejlepší z italského venkova včetně nedalekého města Perugia proslulého romantickými výhledy na krajinu, historií a výrobou čokolády.

Interiér 250 m2, pozemek 17 000 m2.

Prodejní cena 9 445 290 Kč / 359 000 €
Užitná plocha 250 m2
Pozemek 17 000 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30839

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.