Rodinný dům 6 + kk, Roca Llisa, Santa Eulalia | 1
Rodinný dům 6 + kk, Roca Llisa, Santa Eulalia | 2
Rodinný dům 6 + kk, Roca Llisa, Santa Eulalia | 3
Rodinný dům 6 + kk, Roca Llisa, Santa Eulalia | 4
Rodinný dům 6 + kk, Roca Llisa, Santa Eulalia | 5
Rodinný dům 6 + kk, Roca Llisa, Santa Eulalia | 6

Vila

Užitná plocha 450 m2, pozemek 2 261 m2

Santa Eulalia, Roca Llisa

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní vila postavená v jedinečném architektonickém stylu s typickými středomořskými bílými zdmi je umístěna ve svahu, asi 10 minut jízdy od centra Ibizy.

Dvoupatrová vila o téměř 450 m2 stojí na útesu, díky čemuž vyhlíží na azurově modré středozemní moře. Její interiér se skládá z velkého obývacího pokoje s krbem, vnitřní zahrady, kuchyně, jídelny a plno útulných zákoutí. Nahoře je pět ložnic s přístupem na terasu, čtyři koupelny a samostatná toaleta.

Vila má vnější schodiště a její velké pozemky se mohou pochlubit zahradou plnou palmových stromů a středomořské zeleně nebo skalkou. K dispozici je tady také stolní tenis a bazén. V domě je klimatizace, stropní elektrické topení, okna s bezpečnostním sklem, alarm, sklep, technická místnost a parkování pro tři auta.

Díky blízkosti přístavu Marina Botafoch, živé kulturní scéně a nočního života je tohle místo ideální pro ty, kteří hledají klidné prostředí zároveň v blízkosti veškeré občanské vybavenosti ostrova.

Dům 450 m2, pozemek 2 261 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 450 m2
Pozemek 2 261 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31148

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.