Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 4
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 5
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 6
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 7
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 8
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 9
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 10
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 11
Rodinný dům 5 + kk, U Ladronky , Břevnov - Praha 6 | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 220 m2, pozemek 301 m2

Praha 6, Břevnov, U Ladronky

Velmi tichý, klimatizovaný rodinný dům po precizní rekonstrukci je součástí obytného bloku stojícího v klidné ulici v těsném sousedství parku Ladronka, v pěším dosahu zastávek MHD a široké nabídky služeb.

Přízemí je rozděleno na obývací pokoj propojený s kuchyní a zimní zahradou, kde je umístěna jídelna s prosklenou posuvnou stěnou do zahrady, dále schodišťovou halu, zádveří, hostinskou toaletu a chodbu s prostorem na úschovu kol. V 1. patře se nachází ložnice s francouzským oknem orientovaným do zahrady, pracovna a koupelna (sprcha, oddělená toaleta, umyvadlo). V podkroví jsou 2 dětské ložnice, samostatná toaleta a koupelna (s vanou). Suterén přípravu na saunu, dále je zde umístěno provozní a technické zázemí, prádelna (se sprchou a umyvadlem), kotelna a skladovací prostory. Další úložná plocha je na půdě.

Dům je zrekonstruovaný včetně zateplení, 2. patro je přistavěno. K vybavení patří dřevěné podlahy, masivní schodiště, dřevěná bezpečnostní okna s trojskly, podlahové vytápění koupelen a celého přízemí, kuchyňská linka zn. Hanák se spotřebiči AEG (parní trouba a 2 klasické trouby), Siemens, Electrolux a Faber, sanitární zařízení Villeroy & Boch, pračka a sušička AEG, bezpečnostní vstupní dveře, zabezpečovací zařízení Jablotron a kamerový systém. Vytápění plynovým kotlem Geminox.

Tradiční rezidenční čtvrť se rozkládá mezi parkem Ladronka a břevnovskou klášterní zahradou, ulice je součástí původní poutní cesty značené několika kaplemi. V blízkém okolí jsou soukromé mateřské školy, základní škola, poliklinika, supermarket a mnoho dalších obchodů, restaurací a ostatních služeb. 2 minuty chůze staví autobus k metru linky B (stanici Anděl), v pěším dosahu je také tramvajová zastávka se spoji ke stanici metra linky A Malostranská nebo Hradčanská. Cesty autem usnadňuje rychlé napojení na tunelový komplex i Městský okruh.

Užitná plocha 220 m2, zastavěná plocha 125 m2, zahrada 176 m2, pozemek 301 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 220 m2
Zastavěná plocha 125 m2
Zahrada 176 m2
Pozemek 301 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33392
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.