Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 5 + 1, V Šáreckém údolí , Dejvice - Praha 6 | 8

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 225 m2, pozemek 2 005 m2

Praha 6, Dejvice, V Šáreckém údolí

Rodinný dům s možností dispozičních úprav dle vlastních představ a s velkým pozemkem, jehož součástí je jihovýchodní zahrada, stojí na naprosto tichém místě původní vinice, uprostřed téměř neporušené přírody, a přesto v rychlém dosahu všech služeb města.

Studie dispozičního řešení navrhuje v přízemí obytný prostor, samostatnou kuchyni, pracovnu, koupelnu, šatnu, komoru a zádveří. V patře je plánována privátní zóna s koupelnou, hlavní ložnicí s en-suite koupelnou, 2. ložnicí s terasou a vstupem do západní části zahrady a 3. ložnicí se šatnou. Okna obývacího pokoje poskytují působivé výhledy na kostel. Sv. Matěje, který je ve večerních hodinách efektně nasvícený.

Interiér je připraven pro rekonstrukci, k níž je vydáno stavební povolení a projekt je součástí kupní ceny. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Přípojka plynu zde není, vytápění je řešeno elektřinou. U vjezdu na pozemek stojí samostatná garáž, v plánu je zanesena 2. garáž přímo u domu.

Lokalita přírodního parku Šárka-Lysolaje poskytuje dokonalý klid, soukromí a těsné spojení s přírodou. V okolí se nachází množství významných prvorepublikových i moderních vil a také několik turistických a cyklistických tras. V rychlé dojezdové vzdálenosti jsou prestižní školy ISP a Riverside School nebo mezinárodní školka Global Preschool. Místo je také rychle dostupné z letiště, cesta autem trvá necelých 20 minut. Pár kroků od domu staví autobus ke stanici metra Dejvická.

Užitná plocha 225,4 m2, zastavěná plocha 146 m2, garáž 24 m2, zahradní domek 17 m2, zahrada 1 818 m2, pozemek 2 005 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 225 m2
Zastavěná plocha 146 m2
Zahrada 1 818 m2
Pozemek 2 005 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33545
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.