Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 1
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 2
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 3
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 4
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 5
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 6
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 7
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 8
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 9
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 10
Rodinný dům 5 + kk, Pyšely - Benešov | 11

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 245 m2, pozemek 1 225 m2

Benešov, Pyšely

Kvalitní novostavba jednopodlažního rodinného domu se saunou a výhledy do upravené zahrady je součástí rezidenčního komplexu Loreta Homes zasazeného do zeleně v těsné blízkosti golfového hřiště v příjemně komorním a poklidném městě Pyšely ležícím v malebné posázavské krajině 25 kilometrů od jihovýchodního okraje Prahy.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a zahradní terasou, 4 ložnice, galerii sloužící jako pracovna, dále wellness se saunou, 2 šatny, koupelnu (s WC), samostatnou toaletu, halu, prádelnu a předsíň s přímým vstupem do dvojgaráže.

Bungalov z r. 2018 vznikl ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Součástí vybavení jsou velkoformátová okna „od podlahy ke stropu“ s venkovními žaluziemi, vytápěná plovoucí laminátová podlaha a dlažba, kompletní kuchyňská linka a kvalitní sanitární zařízení. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem. Jižně orientovaná zahrada je pečlivě udržovaná.

Rezidenční komplex se nachází nedaleko náměstí, kde funguje pošta, prodejna potravin, restaurace nebo knihovna, v pěším dosahu je také mateřská i základní škola. Širší občanská vybavenost je v nedalekém Benešově nebo Říčanech. Město obklopuje několik přírodních parků, vede tudy množství cyklistických i turistických tras. Dopravní spojení zajišťují autobusy, železniční zastávka, odkud jezdí příměstské vlaky do Prahy, je vzdálena 3 km.

Interiér 156,5 m2, terasa 23,7 m2, garáž 40,7 m2, zastavěná plocha 265 m2, zahrada 960 m2, pozemek 1 225 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 245 m2
Terasa 24 m2
Zastavěná plocha 265 m2
Zahrada 960 m2
Pozemek 1 225 m2
Parkování Garáž pro dvě auta
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35205

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.