Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 1
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 2
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 3
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 4
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 5
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 6
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 7
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 8
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 9
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 10
Rodinný dům 4 + kk, Tupolevova, Čakovice - Praha 9 | 11

Rodinný dům 4 + kk, C 113

Užitná plocha 136 m2, pozemek 450 m2

Praha 9, Čakovice, Tupolevova

14 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Elegantně pojatý rohový rodinný dům s garáží je součástí nové řadové zástavby Na Pramenech vznikající na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic. Rezidenční projekt podle architektonického návrhu ateliéru ADR Petra Koláře a Aleše Lapky propojuje úměrnost, estetiku a funkčnost, budoucím obyvatelům nabídne maximální soukromí, pohodlí a efektivně využitý prostor. Plánovaný termín dokončení je jaro 2021.

V přízemí bude umístěn obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, na kterou navazuje zahrada, dále komora a předsíň s toaletou a vstupem do garáže. V patře přístupném po schodišti z obývacího pokoje je plánována hlavní ložnice se vstupem na terasu a se šatnou, místo které je možné vybudovat en-suite koupelnu, 2. ložnice s francouzským oknem na terasu, 3. ložnice, koupelna a chodba.

Dům bude předán s kompletně dokončenými finálními povrchy (nezahrnuje kuchyňskou linku). Do standardu patří dřevěné třívrstvé podlahy zn. BARLINEK (výběr ze 2 dekorů), keramická velkoformátová dlažba RAKO EXTRA, plastová okna s mikroventilací, izolačními trojskly a přípravou pro předokenní žaluzie, sanitární zařízení Laufen, Hansgrohe, Roltechnik a Tece, příprava pro elektrickou zabezpečovací signalizaci. Vytápění a TUV bude zajištěno plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem. Parkování v garáži a na venkovním stání na pozemku.

Předností projektu Na Pramenech je skvělá občanská vybavenost tvořená 2 nákupními centry i drobnými obchody, nepřeberné možnosti sportovního vyžití, dobré spojení s centrem a množství míst pro trávení volného času. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy či gymnázium, plavecký bazén a koupaliště, cyklostezka, skatepark nebo multifunkční sportovní centrum. Lokalitu zpříjemňují nedaleké zelené plochy Ďáblického háje a lesoparku Letňany. Stanice metra je vzdálena 5 minut jízdy autobusem, který staví v bezprostřední blízkosti projektu. V jedné z dalších etap výstavby bude přímo v komplexu zřízena mateřská škola a vystavěno dětské hřiště.

Celková podlahová plocha 142,2 m2, užitná plocha 136,3 m2, zastavěná plocha 101,3 m2, zahradní terasa 15 m2, horní terasa 17,2 m2, zahrada 272,7 m2, pozemek celkem 450 m2

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.domynapramenech.cz.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 14 950 000 Kč / 571 483 €
Užitná plocha 136 m2
Zastavěná plocha 101 m2
Zahrada 273 m2
Pozemek 450 m2
Parkování Jedno garážové stání a stání na pozemku.
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35253
Informace o projektu Na Pramenech
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.