Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 1
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 2
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 3
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 4
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 5
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 6
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 7
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 8
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 9
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 10
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 11
Rodinný dům 3 + 1, Dobrošovská, Horní Počernice - Praha 9 | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 3 + 1

Užitná plocha 115 m2, pozemek 1 050 m2

Praha 9, Horní Počernice, Dobrošovská

Prvorepubliková vilka vhodná k rekonstrukci s mansardovou střechou, krbem a slunnou zahradou s ovocnými stromy stojí na rohovém pozemku o velikosti 1 050 m2 v tradiční rezidenční zástavbě Horních Počernic v blízkosti Xaverovského háje.

V přízemí
je umístěn jihovýchodně orientovaný obývací pokoj, světlá vzdušná kuchyně s jídelnou a krbem, koupelna s oknem, samostatná toaleta, předsíň a komora. V patře se nachází ložnice a malý pokojík, ze schodišťové haly vede vstup na terasu s pergolou a výhledem do zahrady. Dále je zde půda vhodná k vybudování další ložnice.

Dům z r. 1932 má novou střechu z betonových tašek, jinak je určen k rekonstrukci. Okna jsou plastová a špaletová dřevěná, interiérové dveře původní kazetové s mosaznými klikami. Vytápění plynové. Nemovitost je napojena na kanalizaci a obecní vodovod, má i vlastní studnu. Rozlehlá zahrada poskytuje místo na ovocné stromy, okrasné keře, záhony i volné travnaté plochy vhodné k dětským hrám nebo relaxaci.

Dům stojí kousek od Xaverovského rybníka, kde začíná přírodní park Klánovice-Čihadla přístupný po cyklostezce. V blízkosti fungují potraviny a soukromá mateřská škola, další občanská vybavenost, jako je například supermarket, lékárna, základní škola, ZUŠ a gymnázium, je vzdálena 4 minuty jízdy autobusem. Cesty autem urychluje nedaleký nájezd na Pražský okruh nebo dálnici D11, v krátkém dojezdu je obchodně-zábavní zóna na Černém Mostě.

Užitná plocha 115 m2, zastavěná plocha 240 m2, zahrada 810 m2, pozemek 1050 m2, sklep cca 7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 115 m2
Zastavěná plocha 240 m2
Zahrada 810 m2
Pozemek 1 050 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35345

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby