Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 10
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 11
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 12
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 13
Rodinný dům 4 + kk, Buková, Kamenice - Praha-východ | 14
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 116 m2, pozemek 785 m2

Praha-východ, Kamenice, Buková

Moderní dřevostavba s výraznou architekturou, dobře řešenou dispozicí a relaxačními výhledy na okolní kopcovitou krajinu pokrytou lesy je zasazena do zahrady u obory Vlková v blízkosti obce Kamenice ležící u východního okraje Prahy.

Srdcem celého domu je jídelna, která tvoří přirozený předěl mezi kuchyní a obývacím pokojem. Lze odsud také vstoupit na jihovýchodně orientovanou prostornou terasu. U vstupní haly je toaleta s umyvadlem. V horním patře jsou umístěny 3 ložnice, centrální koupelna a komora s přípojkou na pračku. Z terasy i velkoformátových oken lze pozorovat úchvatné přírodní scenérie, půvabné ve všech ročních obdobích.

Podobu interiéru vytvořily architektky O. Frydecká a designérka Š. Špačková ze studia Gens. Dubová podlaha Empiri a smrkové dřevo se příjemně doplňují s betonovými prvky, z tohoto materiálu je i kuchyňská linka vybavená značkovými spotřebiči: indukční varnou deskou, troubou a myčkou Siemens a chladničkou s mrazákem Liebherr. Pračka a sušička jsou od značky Miele. Pohodu zejména v zimním období umocňuje krb na dřevo v obývacím pokoji, dalšími výraznými prvky této místnosti jsou jídelní stůl Skanfort a sedačka od firmy Casamoderna. Dřevěná eurookna mají trojskla a přípravu na venkovní žaluzie. Dům je napojen na vodovod, odpady jsou svedeny do jímky. Sanitární vybavení je od firem Duravit a Grohe. Podlahové vytápění (kombinované s radiátory) zajišťuje elektrokotel. Parkovat je možné na 2 venkovních stáních.

Naprosto klidná lokalita s čistým vzduchem se rozkládá na rozhraní dvou velkých přírodních parků – Velkopopovicka, malebného kraje Josefa Lady, a Hornopožárského lesa s typickými žulovými útvary, který vede až k řece Sázavě. Přímo u domu vede turistická stezka. Místo je vhodné i k trvalému bydlení, obec je propojena s okolními sídly včetně Prahy příměstskými autobusovými linkami. Cesty autem do hlavního města usnadňuje nedaleký nájezd na Pražský okruh. Pár minut jízdy je vzdálena obec Kamenice s mateřskou a základní školou, zdravotnickými službami, lékárnou i obchody. Nedaleko funguje také lesní školka a škola.

Užitná plocha 101 m2, terasa 14,9 m2, zastavěná plocha 76 m2, zahrada 709 m2, pozemek 785 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 116 m2
Terasa 15 m2
Zastavěná plocha 76 m2
Zahrada 709 m2
Pozemek 785 m2
Parkování 2 venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36821
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.