Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 10
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 11
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 12
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 13
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 14
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 15
Rodinný dům 7 + kk, Štefánikova , Velké Popovice - Praha-východ | 16
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 331 m2, pozemek 516 m2

Praha-východ, Velké Popovice, Štefánikova

Romantický rodinný dům z roku 2007 s výhledy do krásné zahrady lemované vzrostlými stromy je umístěn na slunném jihozápadním svahu. Boční slepá ulice u centra obce Velké Popovice zajišťuje klid, těsný kontakt s přírodou malebného Ladova kraje, služby v docházkové vzdálenosti i pohodlnou vzdálenost od Prahy.

Aby stavba přirozeně splynula s terénem zahrady, je rozčleněna na mezipatra. U vstupu je předsíň, toaleta a schodišťová hala, z níž lze sejít dolů do obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a jídelnou, anebo nahoru, kde se nachází 1 hlavní ložnice se šatnou a terasou, 2. ložnice s vlastní terasou, sdílená koupelna a úložný prostor. Podkroví tvoří 1 velký a 1 menší pokoj. V mezipatře přístupném z obývacího pokoje je umístěna místnost s přípravou na saunu a technická místnost (s kotlem a přípojkou na pračku). Jídelna je zasazena do arkýře, odkud lze prosklenými stěnami sledovat barvy přírody měnící se s ročním obdobím. V teplých dnech se plocha obývacího pokoje rozšíří o 60metrovou zahradní terasu, v zimě se příjemně sedí u krbových kamen.

Součástí vybavení interiéru jsou podlahy z dřevěné průmyslové mozaiky a keramické dlažby, v koupelně vyhřívané, dřevěná eurookna s předokenními žaluziemi v přízemí (některá okna mají pouze přípravu), dýhované a celodřevěné interiérové dveře, centrální vysavač, shoz prádla nebo síť se senzory pro zabezpečení. Dům byl vystavěn ze sendvičové zateplené konstrukce, stropy jsou keramické nebo betonové, krov dřevěný, střešní tašky keramické. Stavba je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel, krbová kamna mají průduchy do horních pokojů. Na okrasné zahradě je příprava na vířivku, venkovní krb a také zpevněná plocha pro stání 2 vozů. Vzrostlé stromy poskytují příjemný stín.

Kousek od domu funguje sportoviště, lékárna, knihovna, základní škola nebo prodejny potravin. V obci rozkládající se uprostřed velkého přírodního parku Velkopopovicko s hlubokými lesy je také mateřská škola, zimní stadion nebo pivovar s restaurací, 5 minut jízdy je vzdálen golfový klub na Štiříně. Místo má snadné napojení na dálnici D1 a Pražský okruh, cesta na okraj Prahy trvá okolo 10 minut.

Interiér 248,75 m2, terasy 83 m3, zastavěná plocha 114 m2, zahrada 402 m2, pozemek 516 m2, půda 6,20 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 331 m2
Terasa 83 m2
Zastavěná plocha 114 m2
Zahrada 402 m2
Pozemek 516 m2
Parkování 2 venkovní stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37548
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.