Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 6
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 7
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 8
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 9
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 10
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 11
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 12
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 13
Rodinný dům 6 + kk, Nad Rybníčkem , Újezd u Průhonic - Praha 4 | 14
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 288 m2, pozemek 374 m2

Praha 4, Újezd u Průhonic, Nad Rybníčkem

Nadstandardně vybavený rodinný dům s garáží se nachází v menším obytném souboru v části Prahy 4 Újezd u Průhonic, ve slepé ulici u dendrologické zahrady. Místo přímo v přírodním parku má velmi dobrý přístup ke všem službám a rychlé spojení s ostatními částmi metropole.

Přízemí
obsahuje obývací pokoj se vstupem na slunnou zahradní terasu, kuchyni se spíží, hostinskou ložnici, koupelnu, technickou místnost s přípojkou na pračku, předsíň a komoru pod schodištěm. Privátní zónu v patře tvoří rodičovská ložnice s walk-in šatnou, en-suite koupelnou a částečně zatravněnou terasou, další 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a schodišťová hala. Podkroví je vyhrazeno pro pracovnu s knihovnou.

Obytný soubor vytvořilo architektonické studio Senaa v letech 2015–2017. Podlahy jsou dřevěné a s keramickou dlažbou, okna velkoformátová dřevěná. Nadstandardní vybavení zahrnuje klimatizaci Daikin Stylish s tichým chodem, rekuperační jednotku zajišťující automatický přísun čistého vzduchu a úsporu tepla, kuchyni zn. Hanák se spotřebiči Bosch, protihlukovou skleněnou příčku do pracovny, smart systém na ovládání části světel, garážových vrat, termostatu a kamery, automatické zavlažování zahrady a robotickou sekačku Gardena, bezpečnostní kamerový systém s dálkovým přístupem Arlo, špičkovou technologii internetového připojení WiFi Mesh a optický kabel (až 1Gbps internet). Garáž s dostatkem místa pro kola a další vybavení je přístupná od domu z terasy.

V obci funguje mateřská a základní škola, v blízkosti se nachází vstup do dendrologické zahrady. Obchody, lékaři, sportoviště a další služby fungují v nedalekém okolí. V rychlém dosahu je například nákupní zóna v Čestlicích, velké obchodní centrum Chodov nebo Průhonice s vyhlášeným zámeckým parkem. 15–20 minut jízdy autem jsou vzdáleny mezinárodní školy Sunny Canadian School, Open Gate nebo Prague British International School. Pro cesty autem je výhodou snadné napojení na dálnici D1 a Pražský okruh. Cesta autobusem ke stanici metra Opatov trvá pouhých 10 minut.

Užitná plocha 288 m2, zastavěná plocha 126 m2, zahrada 248 m2, pozemek 374 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 288 m2
Terasa 62 m2
Zastavěná plocha 126 m2
Zahrada 248 m2
Pozemek 374 m2
Parkování Garáž pro jedno vozidlo
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37580
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.