Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 1
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 2
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 3
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 4
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 5
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 6
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 7
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 8
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 9
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 10
Rodinný dům 3 + kk, Zdiby - Praha-východ | 11

Rodinný dům 3 + kk

Užitná plocha 140 m2, pozemek 802 m2

Praha-východ, Zdiby

Jednopodlažní zděný řadový dům od renomovaného architekta s velkou zahradou a možností přístavby se nachází v moderní rezidenční čtvrti obce na kraji přírodního parku. Ticho, čistý vzduch a výhledy do širokého okolí, pár minut jízdy do Prahy a veškeré služby v blízkém okolí.

Hlavní prostor tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a posuvnými velkoplošnými okny průchozími na zahradní terasu. Dále jsou zde 2 ložnice, koupelna a samostatná toaleta přístupná ze zádveří. Všechny pokoje mají vlastní vstup do jihozápadně orientované zahrady. K domu přiléhá garáž přístupná i z terasy s možností přestavby na obytnou místnost. Na pozemku jsou 2 parkovací stání.

Čistý design interiéru neruší radiátory, pod velkoformátovou dlažbou je podlahové vytápění. Velkoplošnými dřevěnými okny s izolačním bezpečnostním dvojsklem a prosklením až ke stropním trámům se do domu dostává plno světla, které díky celoskleněným pískovaným dveřím a stěně z mléčného skla prostupuje celým interiérem. Plně vybavená moderní kuchyňská linka Gorenje ve vysokém bílém lesku je vybavena spotřebiči Miele. Systém topení zajišťuje minimální náklady na vytápění, ohřev vody je elektrickým bojlerem.

Lokalita 8 minut jízdy autem od kraje Prahy je obklopená neporušenou zelení přírodního parku Dolní Povltaví a poskytuje dostatek příležitostí k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Cyklisté ocení například blízkou cyklostezku podél Vltavy. K dlouhým procházkám lákají Klecanské sady a Klecanský háj nebo Drahanské údolí. V obci se nachází pošta, základní a mateřská škola i česko-anglická Montessori školka, potraviny, několik restaurací a také cukrárna.

Užitná plocha 120 m2, zastavěná plocha 139 m2, zahrada 663 m2, pozemek 802 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 140 m2
Terasa 20 m2
Zastavěná plocha 139 m2
Zahrada 663 m2
Pozemek 802 m2
Parkování Garáž pro jedno auto
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37782

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.