Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 10
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 11
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 12
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 13
Rodinný dům 4 + kk, Konzumní , Horoměřice - Praha-západ | 14

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 96 m2, pozemek 85 m2

Praha-západ, Horoměřice, Konzumní

Polovina dvojdomu (byt 4 + kk) je součástí oblíbené rezidenční lokality obce Horoměřice s veškerou infrastrukturou. Obec leží na západním okraji Prahy, v rychlém dosahu letiště, veškerých služeb městské části Praha 6 i rozlehlých přírodních parků.

Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s kuchyní se vstupem na jihovýchodně orientovanou zahradní terasu, koupelna, samostatná toaleta a vstupní hala. V patře se nachází 3 pokoje, chodba a vestavný úložný prostor.

Dům byl kolaudován v r. 2012. Podlahy jsou plovoucí laminátové, v předsíni, WC a v koupelně dlažba. Okna jsou plastová s dvojskly, díky jejich dvoumetrové výšce je interiér pěkně prosvětlen. Dům je zateplený, topení zajišťuje elektrický kotel Protherm, ohřev vody bojler. Bezúdržbovou zahradu zdobí keře a vzrostlé jehličnany. Je zde terasa s posezením, zahradní gril a dřevěný domek na nářadí a kola. K jednotce přísluší venkovní parkovací stání, pozemek s předzahrádkou a podíl na dalších pozemcích společných se sousedy.

V Horoměřicích funguje mateřská a základní škola, ZUŠ, prodejny potravin, restaurace, pizzerie, pošta, vyhlášené řeznictví, lékárna. V rychlém dosahu jsou supermarkety, obchodní i outletové centrum. Pár minut trvá cesta k mezinárodním školám ISP v Nebušicích a Riverside v Sedlci. Dopravní spojení zajišťuje příměstský autobus s konečnou u stanice metra Bořislavka nebo Dejvická. Autem se lze snadno napojit na Pražský okruh. Okolí nabízí množství pěkných výletních tras pěšky i na kole, cyklostezky a turistické trasy vedou například do přírodní památky Housle, k Únětickému potoku nebo až ke zřícenině hradu Okoř.

Podlahová plocha 81 m2, zahrada 85 m2 z toho 15 m2 terasa, předzahrádka 6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 96 m2
Terasa 15 m2
Zahrada 85 m2
Pozemek 85 m2
Parkování parkovací stání na pozemku
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38489
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment