Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 11
Rodinný dům 5 + kk, Za Hotelem, Nupaky - Praha-východ | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 159 m2, pozemek 274 m2

Praha-východ, Nupaky, Za Hotelem

Řadový rodinný dům s bazénem se nachází v obci Nupaky na jihovýchodním předměstí Prahy, která je pohodlně dostupná příměstským autobusem nebo autem po dálnici D1 a Pražském okruhu. Veškeré služby i přírodní zelené plochy v rychlém dosahu.

V přízemí je obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou, schodištěm do patra a vstupem do zahrady s bazénem, pracovna/hostinská ložnice, předsíň, chodba, samostatná toaleta. V patře se nachází hlavní ložnice s terasou, další 2 pokoje, koupelna (sprchový kout, vana, toaleta), technická mísntost a chodba.

Kolaudace domu proběhla v r. 2005. Okna jsou plastová s dvojskly a venkovními roletami na dálkové ovládání, v obytných místnostech plovoucí dřevěná podlaha, v chodbě laminátová, v kuchyni a koupelně velkoformátová dlažba. V obývacím pokoji je plynový krb a stěna z přírodního kamene, kuchyňské spotřebiče mají značku Siemens (elektrická a mikrovlnná trouba, myčka), Gorenje (indukční varná deska) a Bosch (americká lednice). V koupelně je masážní vana. Obývací pokoj a hlavní ložnice mají klimatizační jednotky, vytápění je řešeno plynovým kotlem Viessmann. Venkovní bazén je vybaven posuvným krytím, zahrada je aktuálně vydlážděna, bez zatravnění. K domu přísluší 2 parkovací stání (z toho 1 pod přístřeškem).

Rezidenční zástavba je zasazena na kraj obce Nupaky ležící v těsném sousedství Prahy. V blízkosti domu funguje prodejna potravin a restaurace, v obci je mateřská škola. Autobusová zastávka, odkud jezdí spoje ke stanici metra Opatov, je vzdálena 250 metrů. Daleko není do obchodně-zábavní zóny s aquaparkem a rodinným zábavním parkem v Čestlicích, do dendrologické zahrady nebo rozlehlého zámeckého parku v Průhonicích. Cesty autem urychluje blízký nájezd na dálnici D1 a Pražský okruh.

Interiér 149,3 m2, terasa 9 m2, zastavěná plocha 136 m2, zahrada 138 m2, pozemek 274 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 159 m2
Terasa 9 m2
Zastavěná plocha 136 m2
Zahrada 138 m2
Pozemek 274 m2
Parkování 2 parkovací stání
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39507

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.