Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 1
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 2
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 3
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 4
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 5
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 6
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 7
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 8
Rodinný dům 4 + kk, Schollova, Čakovice - Praha 9 | 9
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 4 + kk, B72, 4. etapa

Užitná plocha 126 m2, pozemek 291 m2

Praha 9, Čakovice, Schollova

Elegantně pojatý rohový rodinný dům s garáží je součástí nové řadové zástavby Na Pramenech vznikající na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic. Rezidenční projekt podle architektonického návrhu ateliéru ADR Petra Koláře a Aleše Lapky propojuje úměrnost, estetiku a funkčnost, budoucím obyvatelům nabídne maximální soukromí, pohodlí a efektivně využitý prostor. Plánovaný termín dokončení léto 2022.

V přízemí
bude umístěn obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, na kterou navazuje zahrada, dále komora a předsíň s toaletou a vstupem do garáže. V patře přístupném po schodišti z obývacího pokoje je plánována hlavní ložnice, dvě další ložnice, koupelna, komora a chodba.

Dům bude předán s kompletně dokončenými finálními povrchy (nezahrnuje kuchyňskou linku). Do standardu patří dřevěné třívrstvé podlahy zn. BARLINEK (výběr ze 2 dekorů), keramická velkoformátová dlažba RAKO EXTRA, plastová okna s mikroventilací, izolačními trojskly a přípravou pro předokenní žaluzie, sanitární zařízení Laufen, Hansgrohe, Roltechnik a Tece, podlahové topení, příprava pro elektrickou zabezpečovací signalizaci. Vytápění a TUV bude zajištěno plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem. Parkování v garáži a na venkovním stání na pozemku.

Předností projektu Na Pramenech je skvělá občanská vybavenost tvořená 2 nákupními centry i drobnými obchody, nepřeberné možnosti sportovního vyžití, dobré spojení s centrem a množství míst pro trávení volného času. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy či gymnázium, plavecký bazén a koupaliště, cyklostezka, skatepark nebo multifunkční sportovní centrum. Lokalitu zpříjemňují nedaleké zelené plochy Ďáblického háje a lesoparku Letňany. Stanice metra je vzdálena 5 minut jízdy autobusem, který staví v bezprostřední blízkosti projektu. V jedné z dalších etap výstavby bude přímo v komplexu zřízena mateřská škola a vystavěno dětské hřiště.

Celková podlahová plocha 132,2 m2, užitná plocha 125,7 m2, zastavěná plocha 82,2 m2, zahradní terasa 13,8 m2, zahrada 151,8 m2, pozemek celkem 291 m2

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.domynapramenech.cz.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 126 m2
Zastavěná plocha 82 m2
Zahrada 152 m2
Pozemek 291 m2
Parkování Jedno garážové stání a stání na pozemku.
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39813
Informace o projektu Na Pramenech
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.