Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 10
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 11
Rodinný dům 7 + kk, Nebušice - Praha 6 | 12

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 261 m2, pozemek 685 m2

Praha 6, Nebušice

Právě dokončená novostavba zděného rodinného domu s venkovním bazénem je součástí vilové čtvrti v části Prahy 6 Nebušice, oblíbené především pro blízkost neporušené přírody i letiště a mezinárodních škol.

Přízemí
tvoří 65metrový obytný prostor s odpočinkovou částí, jídelnou a kuchyní, dále toaleta, prádelna s úložným prostorem, technická místnost, veranda a zádveří s přímým vstupem do garáže. Z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu s bazénem nebo vystoupat po pohodlném schodišti do 1. patra. Zde je 1 ložnice se šatnou a koupelnou, druhá ložnice s koupelnou, další 2 větší a 2 menší pokoje, centrální koupelna a schodišťová chodba.

Energeticky velmi úsporná stavba byla dokončena v r. 2021. Fasádu zdobí lícové zdivo Vandersanden a kamenné parapety, okna jsou plastová s německými profily Veka. V domě je podlahové vytápění, podlahová krytina kvalitní německé značky MEISTER, španělské velkoformátové obklady a dlažby Cifre Ceramica, klimatizace Toshiba (v 1. patře). Obývací pokoj zútulňuje krb, primárním zdrojem vytápění je plynový kotel Vaillant. Kuchyně je vybavena spotřebiči Miele (indukční varnou deskou, mikrovlnnou a elektrickou troubou, digestoří, nahřívačem nádobí, konvektomatem, lednicí, mrazákem, kávovarem, vakuovačkou). Koupelnové zařizovací předměty jsou značek Villeroy & Boch a Grohe. K vybavení patří zabezpečovací systém Jablotron a videotelefon. Parkování je zajištěno ve dvojgaráži s vraty Hörmann a na dvou venkovních stáních. Venkovní bazén s posuvným krytím, slanou vodou a protiproudem má rozměry 7 x 3 m, ohřev je tepelným čerpadlem.

Klidnou rezidenční oblast obklopuje z jedné strany rozlehlý lesopark v Divoké a Tiché Šárce, z druhé strany les Hlásek. Jen pár kroků od domu je mezinárodní škola International School of Prague, v Nebušicích funguje také státní mateřská a základní škola i ZUŠ, supermarket, pošta, lékárna a několik restaurací. Ke stanici metra Bořislavka trvá cesta autobusovou linkou pouhých 6 minut, velmi rychlá je i cesta na letiště a napojení na Pražský okruh.

Interiér 261,1 m2, zastavěná plocha 234 m2, zahrada 451 m2, pozemek 685 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 261 m2
Zastavěná plocha 234 m2
Zahrada 451 m2
Pozemek 685 m2
Parkování 2 garážové stání, 2 venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40541

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.