Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 1
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 2
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 3
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 4
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 5
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 6
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 7
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 8
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 9
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 10
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 11
Rodinný dům 4 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 12
exkluzivně

Rodinný dům 4 + 1, dům A

Užitná plocha 189 m2, pozemek 1 000 m2

Příbram, Milešov, Orlická přehrada

27 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dvoupodlažní dům od renomovaného amerického architekta, který při svých návrzích dbá na ekologii a splynutí stavby s okolní přírodou. Špičkový a zároveň neokázalý design, praktické dispoziční řešení, terasa, garáž i místo pro kotvení lodi na soukromém molu. Komorní soubor Přístav se 14 samostatnými domy citlivě zasazenými svahu u břehu Orlické přehrady právě vzniká na zcela klidném tichém místě obklopeném hlubokými lesy necelou hodinu jízdy od Prahy. Dokončení je plánované na polovinu r. 2022.

Horní (vstupní) úroveň nabídne pokoj pro hosty, koupelnu s WC a vstupní a schodišťovou chodbu. V dolním podlaží, v úrovni zahrady je velká obytná kuchyně s navazujícím obývacím pokojem a vstupy na zahradní terasu, hlavní ložnice se šatnou a koupelnou, další ložnice, koupelna, prádelna a chodba.

Jihozápadně orientovaný dům zapuštěný částečně do svahu zaujme na první pohled jedinečným designem, který mu vtiskl proslulý americký architekt James Cutler, který je mj. autorem sídla Billa Gatese. Raději však navrhuje menší stavby s důrazem na ekologii a udržitelnost. Stropy ze surového betonu budou kontrastovat s podlahami z masivního dřeva Douglasky, velkoformátová okna od podlahy ke stropu nabídnou výhledy na krajinu krásnou v každém ročním období. Okna s modřínovými rámy lze zcela zastínit dřevěnými roletami, které však nezabrání přístupu měkkého denního světla. K domu přísluší garáž a 1 místo pro loď u soukromého mola.

V Čechách naprosto ojedinělá lokalita na břehu největší přehrady na Vltavské kaskádě, v téměř nedotčené přírodě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje. O kvalitě zdejšího prostředí svědčí i výskyt orla mořského, největšího českého dravce. Místo v létě poskytuje možnost jachtaření, surfování, koupání i rybaření, v zimě jedinečný zážitek z bruslení na ohromné ploše s krásnými výhledy. Cesta z Prahy nezabere více než hodinu, doba jízdy se ještě zkrátí po dokončení dálnice D3, která ukrátí čas a zároveň se této unikátní lokalitě obloukem vyhne.

Užitná plocha 189 m2, z toho interiér 150,39 m2, terasy cca 20 m2 (v plánech budou doplněny) garáž 18,59 m2, pozemek 1 000 m2.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu www.pristav.cz nebo kontaktujte naši kancelář.

Prodejní cena 27 000 000 Kč / 1 100 693 €
Užitná plocha 189 m2
Terasa 20 m2
Pozemek 1 000 m2
Parkování Garáž a 1 místo pro loď
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40714
Informace o projektu Přístav
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.