Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 1
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 2
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 3
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 4
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 5
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 6
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 7
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 8
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 9
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 10
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 11
Rodinný dům 3 + 1, Orlická přehrada, Milešov - Příbram | 12
exkluzivně

Rodinný dům 3 + 1, dům B

Užitná plocha 154 m2, pozemek 1 000 m2

Příbram, Milešov, Orlická přehrada

25 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní, neokázalý, a přesto designově výrazný dům právě vzniká v prémiovém souboru Přístav se soukromým molem. 14 samostatně stojících domů rozesetých po stráni u břehu Orlické přehrady navrhl renomovaný americký architekt, který při své práci dbá na ekologii a udržitelnost. Naprosto klidné tiché místo obklopené hlubokými lesy leží necelou hodinu jízdy od Prahy. Dokončení v polovině r. 2022.

V horni (vstupní) úrovni je pokoj pro hosty, koupelna s WC a vstupní schodišťová chodba. V dolním podlaží, v úrovni zahrady, se nachází velká obytná kuchyně s navazujícím obývacím pokojem zahradní terasou, dále ložnice, šatna a koupelna.

Jihozápadně orientovaný dům zapuštěný částečně do svahu zaujme na první pohled svým designem, který mu vtiskl proslulý americký architekt James Cutler, mj. autor sídla Billa Gatese. Stropy ze surového betonu budou kontrastovat s podlahami z masivního dřeva Douglasky, velkoformátová okna od podlahy ke stropu nabídnou výhledy na krajinu krásnou v každém ročním období. Okna s modřínovými rámy lze zcela zastínit dřevěnými roletami, které však nezabrání přístupu měkkého denního světla. K ekologicky šetrnému domu přísluší garáž a 1 místo pro loď u soukromého mola.

Komorní komplex vzniká v unikátní lokalitě na břehu největší přehrady na Vltavské kaskádě, v téměř nedotčené přírodě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje. O kvalitě zdejšího prostředí svědčí i výskyt orla mořského, největšího českého dravce. V létě se nabízí možnosti jachtaření, surfování, koupání i rybaření, v zimě zase bruslení na ohromné ploše s krásnými výhledy. Cesta z Prahy trvá necelou hodinu, doba jízdy se ještě zkrátí po dokončení dálnice D3, která ukrátí čas a zároveň se této unikátní lokalitě obloukem vyhne.

Užitná plocha 153,92 m2, z toho interiér 115,33 m2, terasy cca 20 m2 (v plánech budou doplněny), garáž 18,59 m2, pozemek 1 000 m2.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu www.pristav.cz nebo kontaktujte naši kancelář.

Prodejní cena 25 000 000 Kč / 1 019 160 €
Užitná plocha 154 m2
Terasa 20 m2
Pozemek 1 000 m2
Parkování Garáž a 1 místo pro loď
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41044
Informace o projektu Přístav
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.