Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 1
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 2
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 3
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 4
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 5
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 6
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 7
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 8
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 9
Rodinný dům 3 + 1, Limbach - Pezinok | 10

Rodinný dům 3 + 1

Užitná plocha 84 m2, pozemek 173 m2

Pezinok, Bratislavský kraj

7 102 550 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderně zařízený a klimatizovaný 3pokojový rodinný dům s předzahrádkou v uzavřeném areálu u Malých Karpat nabízí klidné bydlení s otevřeným výhledem na vinohrady. Řadová zástavba domů ve vinařské obci Limbach je vzdálena od Bratislavy jen 12 minut autem.

Dispozici přízemí tvoří vstupní obývacím pokojem s kuchyní a jídelní částí, hala se šatnou s prádelnou a samostatná toaleta s umyvadlem. Z obývacího pokoje vede vstup do zahrady s výhledem na vinice, který nikdy neomrzí. 2. podlaží domu nabízí 2 samostatné ložnice s francouzskými balkony a koupelnu se sprchovým koutem. Stylová laťová poloprůhledná příčka v hlavní ložnici odděluje spací část od otevřené šatny a pracovního koutu.

Vybavení domu zahrnuje podlahové topení, hliníková okna s trojsklem, klimatizaci, zabudované kuchyňské spotřebiče včetně myčky nádobí, vlastní plynové topení zajištěné kotlem Buderus, termostatická baterie Hansgrohe, sanita Villeroy & Boch, bezpečnostní dveře Sherlock, optické připojení na internet. V domě je předpříprava na externí žaluzie. Nemovitost disponuje 2 vyhrazenými parkovacími stáními v uzavřeném areálu.

Lokalita Limbachu poskytuje svým obyvatelům díky své unikátní poloze na úpatí Malých Karpat řadu možností aktivní relaxace v přírodě včetně turistiky a cyklistiky. Na konci ulice se nachází školka, pošta či bazén s plaveckými kurzy pro děti.

Interiér 84 m2, zahrádka 41 m2.

Prodejní cena 7 102 550 Kč / 289 900 €
Užitná plocha 84 m2
Zahrada 41 m2
Pozemek 173 m2
Parkování 2 parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41328

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.