Rodinný dům 5 + kk, Moravanské lány, Brno - jih - Brno | 1
Rodinný dům 5 + kk, Moravanské lány, Brno - jih - Brno | 2
Rodinný dům 5 + kk, Moravanské lány, Brno - jih - Brno | 3
Rodinný dům 5 + kk, Moravanské lány, Brno - jih - Brno | 4
Rodinný dům 5 + kk, Moravanské lány, Brno - jih - Brno | 5

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 171 m2, pozemek 693 m2

Brno, Brno - jih, Moravanské lány

18 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka nízkoenergetického rodinného domu (samostatné poloviny dvojdomu) s nadstandardním vybavením, garáží a velkou zahradou. Dům se staví ve vyhledávané brněnské městské části Přízřenice, která vyniká množstvím zeleně a pohodlným dosahem středu moravské metropole. Termín dokončení květen 2023.

Přízemí
bude tvořit obývací pokoj s přípravou na otevřenou kuchyni, propojený s jihovýchodně orientovanou terasou, z níž bude možné pokračovat do slunné zahrady. Dále koupelna, toaleta, spíž, technická místnost a zádveří s přímým vstupem z prostorné garáže. V patře budou 3 ložnice, pracovna, šatna, schodišťová hala, koupelna a toaleta. Dvě ložnice budou mít vlastní terasu.

Již v základním provedení jsou v ceně nadstandardní prvky – vysoce kvalitní dřevěná okna v barvě antracit (trojskla) s venkovními žaluziemi na elektrický pohon, plovoucí dřevěné podlahy, značkové bezfalcové dveře s obložkovou zárubní, podlahové vytápění pro celý dům, sanitární vybavení Villeroy & Boch, obklad z modřínových prken, extenzivní zelená střecha, minerální omítka, garážová vrata na ovládání, terasa s přípravou pro vířivku, venkovní zámková dlažba, keramické dlažby. Vytápění bude řešeno elektřinou, jejímž zdrojem budou fotovoltaické panely. Za příplatek je příprava pro klimatizaci, vestavěná finská sauna a travní koberce s automatickým zavlažovacím systémem. Kromě garáže půjde zaparkovat i na zpevněné ploše na pozemku, privátní příjezdová cesta zajistí dokonalé soukromí.

Rozvíjející se lokalita Moravanské lány, kde z původní zahrádkářské kolonie postupně a citlivě vzniká nová vilová čtvrť uchovávající si svůj původní komorní ráz, nabízí spoustu vzrostlé upravené zeleně a snadnou dostupnost přírodních parků i veškerých služeb města. Jen pár minut chůze od budoucího domu je tramvajová zastávka, přímá cesta do centra zabere necelých 20 minut. Pro jízdy autem je výhodou rychlé napojení na Vídeňskou a dálnici D1. Po cyklostezce lze pohodlně dojet do přírodního parku Bobrava s hlubokými lesy, autem se lze rychle dostat také do oblíbené rekreační oblasti Pálava.

Interiér 167,5 m2, terasy 22,6 m2, 5,5 m2 a 5,6 m2, zastavěná plocha 139 m2, pozemek 693 m2.

Prodejní cena 18 900 000 Kč / 771 429 €
Užitná plocha 171 m2
Terasa 23 m2
Balkon 11 m2
Zastavěná plocha 139 m2
Zahrada 554 m2
Pozemek 693 m2
Parkování Garáž + venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41351
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.