Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 1
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 2
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 3
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 4
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 5
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 6
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 7
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 8
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 9
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 10
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 11
Rodinný dům 10 + 1, Nad Tejnkou , Břevnov - Praha 6 | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům

Užitná plocha 717 m2, pozemek 811 m2

Praha 6, Břevnov, Nad Tejnkou

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Honosná bezbariérová vila s nerušenými výhledy do širokého okolí a s možností vícegeneračního bydlení stojí obklopena upravenou zahradou v jedné z nejatraktivnějších vilových čtvrtí v Praze na Břevnově v městské památkové zóně Praha-Tejnka. Nedaleko parku Ladronka nebo Pražského hradu, v rychlém dosahu centra i letiště.

Interiér se rozkládá ve 4 úrovních, které jsou kromě schodiště propojeny pro pohodlí obyvatel též hydraulickým výtahem. Přízemí je vyhrazeno pro šatnu, prádelnu, posilovnu s přípravou na saunu, kotelnu, sklady, zádveří, strojovnu výtahu a garáž, odkud se lze k výtahu či schodišti dostat "suchou nohou". V 1. patře se nachází 180metrový byt 4+kk. Dispoziční řešení poskytuje obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a vstupem na zahradní terasu, spíž, pokoj pro hosty s kuchyňkou a koupelnou, 2 ložnice s vlastními koupelnami a sdílenou šatnou. Ve 2. patře je umístěn byt se 190 m2 o dispozici 4+kk, tvořený obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, spíží, ložnicí s koupelnou, dalšími 2 ložnicemi se šatnami, koupelnou s WC, východně orientovaným balkonkem a jižní terasou. Na společné podestě je komora s toaletou. V nejvyšší úrovni je samostatný apartmán s ložnicí, kuchyňským koutem a koupelnou s WC. Apartmán lze využívat jako samostatnou garsoniéru nebo jako společenský prostor se zázemím pro hosty. Téměř po celém jeho obvodu se rozkládá velká střešní terasa s pěknými výhledy.

Vila byla zkolaudována v r. 2005, interiér vyniká nadstandardním vybavením, vysoce kvalitní materiály byly použity i v exteriéru. Stavba má pískovcový obklad a sokl obložen opukou, velkoplošná hliníková okna mají izolační dvojskla a žaluzie. Podlahy jsou dřevěné, schodiště je obložené leštěnou žulou, do podkroví vedou schody dřevěné. Součástí vybavení jsou také dýhované interiérové dveře, plně vybavené kuchyně, masážní vany, 3 klimatizační jednotky, domovní videotelefon, TV signál, EZS nebo centrální vysavač. Centrální vytápění je zajištěno plynovými kotli, parkování v garáži pro 5 vozů, která je přímo propojena s domem. Zahrada udržovaná automatickým závlahovým systémem je osázena ovocnými a okrasnými porosty. K bytu v 1. patře lze vybudovat bazén.

Místo poskytuje úžasný klid, dostatek zeleně i pohodlný přístup ke všem službám. V pěším dosahu fungují 2 mezinárodní mateřské školy nebo soukromá základní škola Cesta k úspěchu, blízko je do restaurací, kaváren, obchodů i k lékařským službám. Jen pár kroků je vzdálen park Ladronka, dojít je možné i na Petřín nebo k Pražskému hradu. Autem se lze rychle dostat na letiště i do tunelového komplexu, při využití MHD je výhodou blízkost autobusové zastávky se spoji ke stanici metra Petřiny nebo Anděl.

Užitná plocha 717 m2, zastavěná plocha 229 m2, zahrada 588 m2, pozemek 811 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 717 m2
Zastavěná plocha 223 m2
Zahrada 588 m2
Pozemek 811 m2
Parkování Garáž pro 5 vozů
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41469
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.