Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 1
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 2
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 3
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 4
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 5
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 6
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 7
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 8
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 9
Usedlost / statek, Třebíz, Kladno | 10

Usedlost / statek

Užitná plocha 88 m2, pozemek 169 m2

Kladno, Třebíz

9 600 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Precizně zrekonstruovaný pavlačový vesnický dům z konce 18. století se nachází v obci Třebíz, jejíž jádro je vesnickou památkovou rezervací. Obec nedotčená masivní výstavbou leží nedaleko královského města Slaný s veškerými službami a infrastrukturou.

V přízemí je umístěna plně vybavená obytná kuchyně, koupelna, pracovna/ateliér/pokoj pro hosty, a vstupní chodba. Patro přístupné přes pavlač tvoří 2 ložnice, koupelna a chodba.

Bývalá výměnkářská chalupa byla v polovině 19. století přestavěna, kompletní rekonstrukce v roce 2015 proběhla pod pečlivým dohledem památkářů a vytvořila bydlení v historickém stylu se standardy dnešní doby. Ve všech místnostech v přízemí a v horní koupelně i chodbě je zavedeno elektrické podlahové topení, v sednici jsou krbová kamna. Kamenné zdi jsou odvětrány, pod podlahami leží izolace proti vlhkosti i tepelným ztrátám. Do domu je zavedena telefonní linka (slouží pro Wi-Fi) a plyn. Místnosti zútulňují a vytváří romantickou atmosferu přiznané dřevěné trámy, dřevěné podlahy, dveře z masivu, šestitabulková špaletová okna a stylový nábytek, který je po dohodě možný v domě ponechat. Dvůr ohraničuje kamenná zeď, pozůstatek bývalé stodoly. Na pěkně zrekonstruovaném dvoře je dostatek prostoru a soukromí k sezení a relaxaci, ideální pro venkovní stolování. Tento krásný dům je připraven k nastěhování a nevyžaduje žádné další investice ani velkou údržbu. Je tak ideální pro trvalé bydlení nebo jako rekreační chata.

Nemovitost je součástí zástavby okolo návsi vyhlášené vesnickou památkovou rezervací. V těsné blízkosti je pošta, obecní úřad, knihovna, restaurace či Národopisné muzeum Slánska, v obci funguje i mateřská škola. Další služby jsou v sousedním Slaném, cesta na kraj Prahy trvá necelou půlhodinu. Hromadnou dopravu zajišťuje autobus. Obec leží převážně v zemědělské krajině, po naučné stezce či cyklostezce se lze dostat do nedalekých lesů a přírodního parku Džbán s množstvím vzácných rostlin i živočichů.

Užitná plocha 88,4 m2, zastavěná plocha 90 m2, zahrada (dvůr) 79 m2, pozemek 169 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 9 600 000 Kč / 387 722 €
Užitná plocha 88 m2
Zastavěná plocha 90 m2
Pozemek 169 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42466
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.