Administrativní budova, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Spálená, Nové Město - Praha 1 | 5

pronájem kanceláře

Praha 1, Nové Město, Spálená

Pronájem kancelářských prostor v historické budově v centru města, v blízkosti Národní třídy. Stavba v novoklasicistním stylu od Bedřicha Bendelmayera z roku 1927, adaptovaná v roce 1994 architektem Karlem Pragerem za sochařské účasti Olbrama Zoubka. Možnost využití archivační služby “vedení spisovny”, s kapacitou 2000 běžných metrů (bm) regálů.

Lokalita:
Budova leží v samém srdci metropole a je dobře dostupná veřejnou dopravou – v těsné blízkosti stanice metra Národní třída (trasa B) a tramvajových zastávek. Snadné napojení na důležité městské komunikace i blízké vlakové nádraží. Výborná občanská vybavenost díky protějším obchodním centrům Quadrio a My.

Vybavení a služby:
- centrální recepce
- bezpečnostní služba 24/7
- klimatizace
- ústřední topení
- telefonní linky
- internet
- otevíratelná okna
- dřevěné podlahy a koberce
- parkování
- možnost archivu
- skladové prostory
- WC a kuchyňka

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 15341
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.