Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 5
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 6
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 7
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 8
Administrativní budova, Na Florenci, Nové Město - Praha 1 | 9

pronájem kanceláře

1 203 m2

Praha 1, Nové Město, Na Florenci

Zrekonstruovaná historická budova na Praze 1 s kancelářemi k pronájmu nedaleko náměstí Republiky, v blízkosti stanice metra a Masarykova nádraží.

Otevřené prostory lze dělit příčkami dle potřeby. K dispozici je i několik uzavřených kanceláří, prosklená zasedací místnost i menší zasedací prostor se zvukovou izolací ve vstupní hale. Velká střešní okna v podkroví s výhledem do vnitrobloku poskytují dostatek světla a dodávají prostoru příjemnou atmosféru.

Lokalita:
Budova je nedaleko jedné z nejvýznamnějších pražských křižovatek na náměstí Republiky. Vynikající dostupnost MHD – tramvajové zastávky, stanice metra Florenc (trasa B, C), autobusové nádraží Florenc a Masarykovo nádraží v docházkové vzdálenosti do 5 minut. Hlavní nádraží je vzdálené 10 minut chůze. Velmi dobré spojení je i na mezinárodní letiště Václava Havla Praha a napojení na dálnice D1 a D8.

Vybavení a služby:
Otevíratelné okna
Kamerový systém
Sociální zázemí
Klimatizace
Kuchyňka
Osvětlení
Radiátory
Výtah

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 1 203 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16389

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.